Kategorie
Polecamy

Basen w ogrodowej przestrzeni

Lato kojarzy nam się przede wszystkim ze słońcem, beztroską i zabawami w wodzie. W przypadku dzieci, to właśnie woda stanowi element nadrzędny dziecięcych zabaw. Oczywiście szaleństwo w wodzie możliwe jest podczas pobytu nad jeziorem, ale czy nie lepiej byłoby, gdyby można to było robić w ogrodowej przestrzeni? Oczywiście, że tak! W związku z tym baseny dmuchane dla dzieci cieszą się tak dużą popularnością i każdy, kto tylko ma możliwość postawienia go w ogrodzie, chętnie z tego korzysta.

Jaki basen dla dziecka wybrać?

Wybierając basen do ogrodu, należy skupić się na kilku zasadniczych elementach. Najważniejsze z nich jest to, jaką ma mieć on wielkość i w jakim wieku jest dziecko. W pierwszym przypadku ta wielkość uzależniona jest od miejsca w ogrodzie, gdzie ma on być postawiony. U jednych do zagospodarowania jest jedynie niewielki obszar na deskach na tarasie, u innych wielkość nie ma znaczenia, bowiem mają do zagospodarowania duży teren wokół domu na trawie. W drugim przypadku i ten jest chyba najważniejszy przy doborze basenu – ma wiek dziecka. Zupełnie inne baseny dmuchane dla dzieci kierowane są dla niemowlaków, inne dla kilkulatków, jeszcze inne dla nastolatków. Patrząc na ten aspekt, pod uwagę bierze się przede wszystkim wysokość basenu. Trzeba tak dopasować dane rozwiązanie, aby oprócz wspaniałej zabawy, zagwarantować dziecku maksymalne bezpieczeństwo i to właśnie stanowi tutaj wartość najważniejszą. 

Niegrzeczne książeczki

Seria Niegrzeczne Książeczki to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa. Czy dziecko zawsze powinno być posłuszne, zjadać wszystko z talerza i dzielić się swoimi rzeczami? Książeczki bez jasnego morału, dające przestrzeń na rozmowę i zrozumienie potrzeb, pisane w duchu Porozumienia bez Przemocy.

Odwiedź księgarnię Natuli.pl

Szeroka oferta basenów dmuchanych dla dzieci

Asortyment produktów w tej kategorii jest niezwykle bogaty i różnorodny, dlatego też każdy rodzic jest w stanie dopasować odpowiednie baseny dmuchane dla dzieci do swoich ogrodowych przestrzeni. Dla tych najmłodszych, idealnymi są małe baseny, w które można wlać niewielką ilość wody, w jakiej dziecko w okresie lata może się po prostu ochłodzić. Tutaj do wyboru są różnorodne baseny, pełne wzorów i kolorów, z daszkami, w różnych kształtach. Dla nieco starszych już dzieci, bardzo dobrym wyborem będzie basen ze stelażem, do którego można już wlać nieco więcej wody, gwarantując dzieciom ogrom beztroskiej zabawy. Kiedy rodzic będzie odpoczywał czytając książkę lub opalając się, dziecko będzie mogło oddać się błogiemu szaleństwu i totalnej zabawie w wodzie. W przypadku zaś starszych dzieci i nastolatków, doskonałe są duże baseny ze stelażem, które dostępne są w wielu rozmiarach do wyboru. W takich basenach cudowną ochłodę i doskonałą zabawę zyskają zarówno dzieci, jak również i dorośli. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.