Kategorie
rzeczy dla dzieci

Buciki Walkkings – na pierwsze spacery!

Twoje dziecko właśnie zaczyna stawiać nieporadne, pierwsze kroki, a Ty zastanawiasz się, w jaki sposób ułatwić mu naukę chodzenia? Wybór pierwszych butów dla naszych milusińskich ma ogromny wpływ na to, jak szybko poradzą sobie oni z nauką chodzenia i jak kształtować się będzie ich postawa.

Stopy przecież odpowiadają także za różne inne strefy naszego ciała, dlatego nie można ich ignorować. Największą radością dla każdego dziecka będzie doświadczanie świata, podłoża, różnych faktur za pomocą bosych stóp. Są jednak sytuacje, gdy wygodne buciki są potrzebne, aby ochronić delikatną skórę dziecka przed niebezpieczeństwami. Nowocześnie zaprojektowane buty do nauki chodzenia Walkkings pozwalają na swobodne poruszanie się dziecka w każdej sytuacji. Ich skuteczność w ochronie dziecięcych stóp współgra także z lekkością konstrukcyjną. Nareszcie będziecie mogli zapomnieć o nieprzyjemnych sytuacjach,gdy Wasze dziecko w trakcie spaceru czy zabawy na świeżym powietrzu nagle gubi jeden z bucików lub świadomie się go pozbywa przez niewygodę.

Sprawdzona jakość, wysoka skuteczność – czego chcieć więcej?

Nie jest łatwo znaleźć pierwsze buty dla dziecka w zalewie ofert reklamowanych we wszystkich sklepach z dziecięcymi akcesoriami. Co z tego, że wybór bucików dziecięcych do nauki chodzenia jest tak duży, skoro z punktu widzenia lekarzy ortopedii oraz specjalistów na co dzień zajmujących się badaniem prawidłowego rozwoju najmłodszych, blisko 60%tych produktów zwyczajnie nadaje się na śmietnik? Na szczęście, z bucikami Walkkings żaden z rodziców nie ryzykuje u dziecka deformacji stópek, problemów z utrzymaniem równowagi, problemów motorycznych, ruchowych oraz koordynacyjnych. Lekkie buciki Walkkkings nie mają nic wspólnego z szeroko zakrojoną produkcją obuwia i gadżetów dziecięcych w Chinach. Ojczyzną tych bucików jest wyłącznie Europa, co widać po ich jakości wykonania i intensywności kolorów, jakie posiadają. Dlaczego nasze dzieci pokochają buciki Walkkings od pierwszego wejrzenia? Z pewnością dzięki przepuszczalności materiału, z którego buty są wykonane.Nazywa się on onSteam i stanowi jedno z nowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie technologii obuwniczej.

Praktyczne zastosowanie bucików Walkkings

Jeśli zauważasz, że w dotychczas stosowanych bucikach Twojej pociesze nie zawsze chodzi się wygodnie, a do tego po zdjęciu z jednej z nóżek zauważasz, że stópka jest mokra, a dziecko rozdrażnione – nie zastanawiaj się dłużej, tylko od razu zdecyduj się na ofertę naszych wspaniałych i nowoczesnych bucików Walkkings. Zostały już dokładnie sprawdzone i przebadane pod kątem jakości. Okazało się, że potrafią przepuścić nawet do ośmiu razy większej ilości wilgoci od zwykłych bucików produkowanych w Chinach. Żeby tego było mało – wysychają sześć razy szybciej od innych, znacznie cięższych odpowiedników z fabryk nie wiadomego pochodzenia. Czy trzeba jeszcze dalszych rekomendacji? Proszę bardzo!Materiały wykorzystane do produkcji bucików Walkkings wykazują się ogromną odpornością na zacieranie powierzchni. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie,aby buty do nauki chodzenia dziedziczył później inne dzieci z rodziny. Wszechstronność i długowieczność bucików Walkkings jest niesłychanie pozytywną wartością!

Najwyższy poziom bezpieczeństwa!

Bezpieczna nauka chodzenia w bucikach Walkkings odbywać się może także dzięki charakterystycznej technologii zastosowanej w projekcie. System o nazwie Zip Around pozwala na to, aby buciki rodzic mógł założyć lub zdjąć dziecku w dowolnym momencie, bez ryzyka, że dziecko zrobi to samo. Zamek przebiega przez całą powierzchnię podeszwy, dzięki czemu można być pewnym, że nie dojdzie do zagubienia lub samodzielnego i niepożądanego zdejmowania bucików w czasie zabawy. Buciki Walkkings dopasować można z łatwością do każdego typu dziecięcych kreacji, zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Kolory zostały dobrane i zaakcentowane w sposób uniwersalny, dzięki czemu buciki odnajdą się zarówno wśród ciuszków codziennych, jak i tych bardziej uroczystych. Mamy nadzieję, że wybór bucików Walkkings na te pierwsze i najważniejsze w pierwszych miesiącach życia dziecka sprawi, że będziecie polecać je wszystkim znajomym,którzy także szukają bezpiecznych rozwiązań produktowych dla swoich pociech.Uśmiech wszystkich dzieci na domowych spacerach będzie dla nas największą nagrodą! 

Buciki kupicie w sklepie walkkings.pl

Autor/ka: Marlena Jakubik

Tekst pochodzi od redakcji dziecisawazne.pl lub od partnera


Bestsellery księgarni Natuli.pl

Pierwszy osadzony w polskich realiach przewodnik dla rodziców małych dzieci.

Ta prosta, rytmiczna książeczka to wspaniałe zaproszenie do zabawy i czułego, bliskiego kontaktu.

Jak się kochać?
Komunikacja, bliskość, intymność

Tematy, którymi się zajmujemy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *