Kategorie
Artykuł sponsorowany

Camp Mazury! – wakacje bez tabletu w najbardziej zielonym rejonie Polski

Wypoczynek z dala od smartfonów, tabletu i internetu, zajęcia sportowe, gry zespołowe, zdrowe posiłki oparte na lokalnych produktach i wspaniała przyroda Welskiego Parku Krajobrazowego – to propozycja Camp Mazury na aktywne i inspirujące wakacje w bezpiecznym i komfortowym otoczeniu.

Samodzielny wyjazd dziecka na wakacje wiąże się z ogromnymi emocjami. To z jednej strony wspaniała przygoda i olbrzymia frajda, z drugiej także milowy krok w rozwoju dziecka i… stres dla rodzica: jak ono sobie poradzi bez mojej obecności? Pewność, że nasze dziecko jest w dobrych rękach – bezpieczne i zaopiekowane, spędza aktywnie czas i świetnie się bawi z rówieśnikami, to dla rodzica wartość na miarę złota. A jeśli jeszcze miejsce wypoczynku znajduje się w jednym z najbardziej zielonych rejonów Polski – o czym więcej marzyć?!

Jak wyglądają kolonie Camp Mazury?

 • Kolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-12 lat.
 • Cena za turnus wynosi 1950 zł (10 noclegów).
 • Dzieci są zakwaterowane w ośrodku wypoczynkowym, będącym własnością organizatorów. Obiekt mieści się na terenie Welskiego Parku Krajobrazowego i dysponuje nowoczesną, dostosowaną do potrzeb kolonistów infrastrukturą. Sprzęt sportowo-rekreacyjny spełnia wszystkie niezbędne normy i atesty, by zapewnić dzieciom maksimum bezpieczeństwa.
 • Dzieci dostają 4 pełnowartościowe posiłki dziennie, przyrządzane na bazie naturalnych, lokalnych produktów.
 • Kadra sprawująca opiekę to doświadczeni pedagodzy. Pod opieką jednego wychowawcy przebywa maksymalnie 14-cioro kolonistów.
 • Zabawy odbywają się w ciepłej, przyjaznej atmosferze, nastawionej na współpracę, wsparcie i szacunek a nie krytykę, ocenę czy rywalizację.
 • Czas spędzony na obozie to odpoczynek, także od internetu i technologii. Uczestnicy nie mają dostępu do Wi-fi i ograniczony dostęp do telefonów komórkowych. Gry multimedialne dostępne na terenie ośrodka są wolne od przemocy, a kanały TV emitują wyłącznie treści dla dzieci.
 • Kadra jest w stałym kontakcie z rodzicami, otwarta na uwagi i sugestie. Rodzice mają możliwość codziennych rozmów telefonicznych z dzieckiem i odwiedzin w ośrodku.

Wakacje 2019 – 6 rodzajów aktywności dla dzieci

W zależności od zainteresowań i preferencji, dzieci mogą wybrać program:

 • Zdobywcy Przygód (aktywności to m.in.: quady, zorbing, paintball, segway, park linowy, zabawy integracyjne)
 • Zdobywcy Talentów (aktywności to m.in.: rozwijanie talentów muzycznych, tanecznych, plastycznych, kulinarnych, fotograficznych)
 • Zdobywcy Lasu – Adventure (aktywności to m.in: trekking, łucznictwo, wyprawy kajakowe, wycieczki rowerowe, gry zespołowe)
 • Zdobywcy Sprawności (aktywności to m.in: ścianka wspinaczkowa, zorbing, segway, przygoda z Lego i gry planszowe)
 • Zdobywcy Sportu – Active (aktywności to m.in.: windsurfing, tenis, siatkówka, łucznictwo, kajakarstwo)
 • Zdobywcy Sportu – Piłka Nożna (aktywności to m.in; trening piłkarski, paintball, łucznictwo)

Gdzie odbywa się Camp Mazury?

Organizatorzy to rodzinna firma z 14 letnim doświadczeniem w organizowaniu wypoczynku dla dzieci na terenie Mazur. Doskonale zdają sobie sprawę z potrzeb młodszych i starszych dzieci oraz wymagań, które stawiają rodzice uczestników. Najwyższym priorytetem jest bezpieczeństwo kolonistów, dlatego zarówno sam obiekt, jak i sprawująca opiekę kadra spełniają najwyższe standardy. Najlepszą rekomendacją są uczestnicy, którzy co roku wracają na camp.

Koloniści są zakwaterowani w Ośrodku Halo Mazury, usytuowanym w otulinie Welskiego Parku Krajobrazowego. Zajmujący 3,5 ha obiekt jest położony częściowo w lesie, 50 m od strzeżonej plaży nad Jeziorem Lidzbarskim. Jest ogrodzony, oświetlony i chroniony – by mieć pewność, że nikt z zewnątrz nie wejdzie na jego teren. Sam ośrodek jest nowoczesny i bardzo komfortowy. Uczestnicy mają do dyspozycji m.in. boiska, basen zewnętrzny, ściankę wspinaczkową, park linowy, plac zabaw, salę kinową i świetlicę. Cała infrastruktura została przygotowana tak, by zapewnić dzieciom maksimum bezpieczeństwa (sprzęty posiadają niezbędne certyfikaty i atesty, są także na bieżąco sprawdzane i serwisowane). W takim miejscu nie sposób się nudzić!

Kontakt i rezerwacje:

Strona internetowa: www.campmazury.pl

Telefon: +23 696 12 49

Email: rezerwacje@campmazury.pl

Adres: Camp MazuryLipowa 51A, 13-230 Lidzbark

Dodatkowe informacje na temat kolonii udzielane są telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 17.00

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *