Kategorie
Polecamy

Co można zbudować z Lego Friends?

Zestawy Lego Friends dają dzieciom szerokie spektrum rozwoju zarówno w sferze umysłowej jak i zręcznościowej. Klocki są jednym z najlepszych sposobów na poszerzanie wyobraźni przestrzennej oraz naukę metod logicznego myślenia. Z zestawów Lego można tworzyć różnorodne budowle, począwszy od tradycyjnych domków, kończąc na skomplikowanych statkach morskich lub rozbudowanych zamkach księżniczek. Lego Friends to nie tylko fajne zabawki, to także rodzaj inteligentnego nakierunkowania dziecka na istotne kwestie rozwojowe.

Co możemy zbudować z klocków Lego Friends?

Zestawy Lego Friends są bardzo różnorodne i znaleźć w nich można wiele ciekawych rozwiązań oraz pomysłów. Można z nich zbudować szpital, autobus przyjaźni lub statek rejsowy z wszelkimi udogodnieniami na pokładzie. Dla poszukiwaczy przygód Lego Friends przygotowało domek na drzewie, basen ze zjeżdżalnią oraz zimowe zestawy np. z wyciągiem narciarskim. Dzieci kochają tworzyć nową, barwną rzeczywistość z klocków Lego Friends. Zabawa często przeradza się w nowe wyzwania i znakomity czas spędzony w sposób kreatywny i rozwojowy. Wśród zestawów Lego Friends znajdziemy również popularny plac zabaw dla piesków, luksusowy kemping na łonie natury oraz nowoczesny samolot marzeń. Zestawy lego to także lubiane przez dziewczynki figurki małych laleczek – bohaterek Heartlake City, z którymi budowanie staje się jeszcze bardziej fascynujące.

Niegrzeczne Książeczki

Seria Niegrzeczne Książeczki to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa. Czy dziecko zawsze powinno być posłuszne, zjadać wszystko z talerza i dzielić się swoimi rzeczami? Książeczki bez jasnego morału, dające przestrzeń na rozmowę i zrozumienie potrzeb, pisane w duchu Porozumienia bez Przemocy.

Odwiedź księgarnię Natuli.pl

Z tych oryginalnych, kolorowych klocków lego można zbudować prawie wszystko. Do najbardziej popularnych zestawów należą jednak dom przyjaźni, dom rodzinny, szpital, domek na plaży, ekologiczna kawiarnia oraz kino. Klocki Lego to raj dla amatorów dobrej zabawy oraz przyszłych kreatorów rzeczywistości. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania i pomysłowymi wzorami. Zestawy Lego Friends są doskonałą propozycją, która idealnie sprawdzi się jako prezent urodzinowy lub mikołajkowy, a także upominek z okazji Dnia Dziecka.

Dzieci uwielbiają bawić się klockami

Klocki Lego Friends to moc inspiracji do zabawy nie tylko dla najmłodszych. Idealnym rozwiązaniem mogą okazać się także małe zestawy Lego Friends, które uzupełniają całą kolekcję klocków o nowe postacie i akcesoria do zabawy. Kraina klocków lego składa się z rozmaitych drobiazgów i szczegółowych atrybutów w formie małych karuzeli, mebelków, zwierzątek oraz rogalików, arbuzów lub wiśni. Lego dają możliwość konstruowania własnych, niepowtarzalnych przestrzeni i budowli. Małych i dużych. Wraz ze wspaniałym wyposażeniem. Te klocki po prostu się nie nudzą! Są znakomitą formą zabawy, dzięki której dzieci odkrywają świat.

Klocki konstrukcyjne Lego Friends odznaczają się szerokim wyborem zestawów. I choć jest to seria przeznaczona dla dziewczynek, to również wielu chłopców odnajdzie w niej interesujące rozwiązania. Dzięki temu stworzenie własnej zabawkowej kliniki weterynarii lub małej kawiarenki nie będzie już problemem. Każde dziecko, w zależności od swoich upodobań i zainteresowań znajdzie w klockach Lego coś odpowiedniego i interesującego dla siebie. 

Nowa dyscyplina. Ciepłe, spokojne i pewne wychowanie od małego dziecka do nastolatka

Jak być przewodnikiem dziecka i odpowiedzialnie orientować je w tym chaotycznym świecie. 
Autor mówi: rodzice, nie warto wdawać się w negocjacje, ciągle prosić, stawiać tylu pytań. Mamy inne rozwiązania, znacznie skuteczniejsze i korzystniejsze dla naszych relacji z dziećmi. Stoi za nimi nowa dyscyplina. I wcale nie trzeba być przy tym surowym.

CHCESZ? KLIKNIJ!

Połączenie pożytku z przyjemnością

Zestawy klocków Lego Friends to twórcze konstrukcyjne rozwiązania, które wydobywają z dzieci pokłady kreatywności i radości. Dzięki nim dziecko może wymyślić własną wersję fantastycznego miasteczka Heartlake City. Może zbudować własną stadninę koni, mobilną klinikę weterynaryjną albo domek na drzewie. Zestawy Lego są połączeniem przyjemności płynącej z zabawy oraz pożytecznej funkcji nauczania, dlatego warto zajrzeć na stronę  klockidladzieci.pl i wybrać interesujące nas modele. Te i inne klocki uczą m.in. orientacji przestrzennej oraz precyzji sensoryczno-motorycznej. Usprawniają one koordynację ruchową i wzrokową. Korzystnie wpływają na rozwój dziecka i co ważne – są jego codziennym towarzyszem w zabawie. 

Uwaga! Reklama do czytania

Cud rodzicielstwa

Piękna i mądra książka o istocie życia – rodzicielstwie.

Odwiedź księgarnię Natuli.pl
Avatar photo

Autor/ka: Marlena Jakubik

Tekst pochodzi od redakcji dziecisawazne.pl lub od partnera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.