Kategorie
Polecamy

Co obejmuje ubezpieczenie przedszkolaka, gdzie je kupić i ile kosztuje?

Twoim priorytetem jest dobro dziecka, dlatego wybierasz wyłącznie certyfikowane produkty żywieniowe, stwarzasz mu idealne warunki do harmonijnego rozwoju psychofizycznego i codziennie robisz wszystko, aby być jak najlepszym rodzicem dla niego? Twój wysiłek z pewnością się opłaci w przyszłości. Oprócz tego pomyśl także o jego bezpieczeństwie tu i teraz – wykup ubezpieczenie przedszkolaka. Dowiedz się więcej.

Towarzystwa ubezpieczeniowe doskonale rozumieją obawy opiekunów o zdrowie i życie ich pociech. Dlatego stworzyły ofertę obejmującą przedszkolaków, w ramach której rodzic może liczyć na pomoc finansową na wypadek różnych losowych zdarzeń mających miejsce w przedszkolu i poza nim.

Jakie zdarzenia obejmuje polisa przedszkolaka?

Ubezpieczenie przedszkolaka jest przeznaczone dla dzieci od 4. miesiąca życia do 7. roku życia. Oznacza to, że ochrona obejmuje zarówno malucha, który uczęszcza do żłobka, jak i tego chodzącego do zerówki. Każdą pociechę w tym wieku można ubezpieczyć na wypadek:

  • zgonu na skutek nieszczęśliwego lub komunikacyjnego zdarzenia,
  • doznania uszczerbku na zdrowiu,
  • ugryzienia przez zwierzę lub pasożyty, takie jak kleszcze,
  • pobytu w szpitalu, także z powodu COVID-19,
  • urazu podczas wyczynowego uprawiania sportu,
  • długotrwałej niezdolności do uczestniczenia w lekcjach.

– W ramach polisy rodzic ubezpieczonego dziecka może liczyć na wypłatę świadczenia na pokrycie kosztów leczenia, rehabilitacji, zakupu leków i sprzętu medycznego oraz wsparcia psychologa lub korepetycji. Cel przeznaczenia pieniędzy jest dowolny – wyjaśnia ekspert z serwisu https://www.rankingubezpieczennazycie.pl.

Niegrzeczne Książeczki

Seria Niegrzeczne Książeczki to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa. Czy dziecko zawsze powinno być posłuszne, zjadać wszystko z talerza i dzielić się swoimi rzeczami? Książeczki bez jasnego morału, dające przestrzeń na rozmowę i zrozumienie potrzeb, pisane w duchu Porozumienia bez Przemocy.

Odwiedź księgarnię Natuli.pl

Ile kosztuje ubezpieczenie dla przedszkolaka?

Koszt objęcia ochroną przedszkolaka różni się w zależności od wybranego towarzystwa ubezpieczeniowego. Aby poznać dokładną wycenę, należy:

  • skontaktować się bezpośrednio z TU i zapytać o ofertę,
  • umówić na spotkanie z doradcą ubezpieczeniowym, który przedstawi listę propozycji,
  • skorzystać z internetowej porównywarki ubezpieczeń online, która jest darmowa i dostępna 24h na dobę.

Wybranie polisy samodzielnie przez internet to dobry pomysł, jeśli chcesz mieć pewność, że oferta ma najkorzystniejszą cenę i warunki. Dzięki temu nie tylko zaoszczędzisz gotówkę, ale także czas, który będziesz mógł spędzić na beztroskiej zabawie z dzieckiem. Szczegółowe informacje znajdziesz np. na https://www.rankingubezpieczennazycie.pl/b/ubezpieczenie-przedszkolaka/164.html.

Gdzie kupić polisę dla przedszkolaka?

Jesteś zainteresowany polisą przedszkolaka? Teraz możesz wygodnie zawrzeć umowę przez internet. Wystarczy tylko, że uzupełnisz formularz, który znajduje się na stronie darmowej, internetowej przeglądarki ubezpieczeń. Wpisz dane dziecka oraz wybierz zakres ochrony, a następnie przejdź dalej. Na podstawie podanych informacji system wygeneruje listę dostępnych propozycji wraz ich OWU i proponowanymi cenami. Pozostanie Ci zapoznać się z wybranymi opcjami, porównać je i wybrać tę, która gwarantuje Ci pomoc w najbardziej prawdopodobnych zdarzeniach.

Dzieci najlepiej uczą się poprzez zabawę. Aby nic im w tym nie przeszkadzało, zadbaj o ich bezpieczeństwo już dziś. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.