Kategorie
Recenzje

Czapki dla dzieci Pupill

Pierwsze niższe temperatury tej jesieni pozwoliły redakcyjnym dzieciakom na włożenie ciepłych czapek ze sklepu Pupill. Pupill to marka, która na rynku zarówno polskim, jak i zagranicznym jest obecna od 15 lat. Czapki są robione ręcznie, z niezwykłą dbałością o detale

Pierwsze niższe temperatury tej jesieni pozwoliły redakcyjnym dzieciakom na włożenie ciepłych czapek ze sklepu Pupill. Pupill to marka, która na rynku zarówno polskim, jak i zagranicznym jest obecna od 15 lat. Czapki są robione ręcznie, z niezwykłą dbałością o detale.

pupill1

Tradycja, jakość i elegancja

Te trzy słowa w pełni charakteryzują czapki Pupill. Dlaczego mi się spodobały? Pierwsze, na co zwróciłam uwagę, to materiał, z którego czapki są wykonane – atestowany, miły w dotyku. Poza tym czapki tworzą prawdziwi artyści, którzy szydełkują, haftują, ręcznie doszywają aplikacje, dopracowują każdy najdrobniejszy detal, aby powstały piękne, niepowtarzalne i bezpieczne produkty dla najmłodszych. I świetnie im to wychodzi, ponieważ czapki podobają się każdemu. Co więcej, w kolekcji zimowej jest dostępnych kilkadziesiąt modeli czapek dla chłopca, dziewczynki oraz unisex.

pupill2

Czapki Pupill:

  • są wykonane z atestowanych materiałów – dzięki temu dobrze przylegają do głowy dziecka, dają ciepło;
  • są wygodne – nie uwierają, nie mają drażniących elementów;
  • możemy zamówić wybrany model czapki w dowolnym rozmiarze dla dzieci od 0 do 10 lat;
  • cena czapki nie zwala z nóg.

Najnowsza kolekcja czapek Pupill Jesień-Zima 2013 jest pełna wspaniałych modeli, które pasują zarówno do codziennych, jak i eleganckich stylizacji dziecka. Słowem – idealne do przedszkola i szkoły, jak i na wszelkie uroczystości, w których uczestniczy dziecko.

Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.