Kategorie
produkty rzeczy dla dzieci

Drewniane zabawki Lupo

Zabawki z drewna – czyli ponadczasowa klasyka warta uwagi. Nie śpiewają, nie poruszają się same, a mimo to od lat rozwijają dziecięcą wyobraźnię. Tworzone przez podkrakowskich pasjonatów, którzy w swoje produkty wkładają od pokoleń ogrom serca. Znamy takich i promujemy, gdy tylko mamy ku temu okazję.

Słyszeliście kiedyś o polskich, ekologicznych zabawkach Lupo? Jeśli nie, to najwyższy czas, by bliżej się im przyjrzeć. Kto wie, może z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, któraś szczególnie przypadnie wam do gustu?

Pojazdy

pojazdy_lupo

Dostępny na stronie natuli.pl: drewniane auta

Od zwinnych, czerwonych osobówek, przez takie, którymi można przewozić całe grupy pasażerów, aż do potężnych ciężarówek, na które ładuje się drewniane pale. Są ponadczasowe i niezniszczalne. Do piasku, na wyścigi i dla tych, którzy uwielbiają motoryzację w klasycznym wydaniu.

Przeszywanki, sznurowanki

przeszywanki_lupo

Dostępny na stronie natuli.pl: przeszywanki

Czyli dobre, ponadczasowe narzędzie do ćwiczenia małej motoryki, doskonale znane praktykom pedagogiki Montessori. Przeszywanie to zabawa, która poprawia koordynację wzrokowo-ruchową, uczy koncentracji i cierpliwości a dodatkowo nie narzuca gotowych rozwiązań. Przeszywać można bowiem na wiele sposobów. To nasz pewniak na zajęcie dziecka przez kilka chwil przy niedużym obciążeniu portfela.

Drewniany wózek – pchacz

wozek_lupo

Dostępny na stronie natuli.pl: wózek pchacz drewniany

Pchanie, przewożenie, ciągnięcie – idę o zakład, że kręci każdego malucha. W tym drewnianym pchaczu można przewozić wiele skarbów, zabierać go ze sobą na spacery i przy okazji ćwiczyć umiejętność chodzenia (to dla najmłodszych). A czasem też wgramolić się na pakę i… poprosić o przewiezienie. Wszak skoro da się przewieźć cały zabawkowy majdan, to czemu by nie przewieźć się od czasu do czasu samemu?

Kołyska i łóżeczko

kolyska_lupo

Dostępny na stronie natuli.pl: drewniana kołyska

To dla tych, którzy pielęgnują w sobie i swoich dzieciach zmysł opiekuńczy. Ulubiona lala zasługuje na to, by czasem solidnie się wyspać… Najlepiej w wygodnym łóżeczku, bądź kołysce. Swoim własnym, miniaturowym łóżku, w którym do snu czule utuli najlepszy przyjaciel – twoje dziecko.

Klocki

klocki_lupo

Dostępny na stronie natuli.pl: klocki drewniane

To ostatni klasyk, którego nie może zabraknąć w dziecięcym pokoju. Taki, który rozwija dziecięcą kreatywność i inwencję, uczy logicznego myślenia i czaruje swoją prostotą kolejne pokolenia dzieci. Klocki Lupo wyróżnia dbałość o bezpieczeństwo i ekologię – wszystkie zabawki w całości produkowane są w Polsce, przy użyciu wysokojakościowych, w pełni ekologicznych materiałów. A jak zadbać o to, by się nie zapodziały, z pewnością posłużą i naszym wnukom.

Autor/ka: Justyna Urbaniak

Piszę zawodowo, prywatnie jestem matką i kurą domową. Z wykształcenia - nauczycielką polonistką, z przekonania - antypedagogiem. Aktualnie, oprócz pisania, dokształcam się w zakresie edukacji alternatywnej, Porozumienia Bez Przemocy, gotowania. Ostatnio również bloguję: http://justynaurbaniak.natemat.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *