Kategorie
Rzeczy dla dzieci

Dzieci jeżdżą na nartach taniej!

Pierwsza część Polski wyruszyła na ferie zimowe. Tymczasem rodzicom sen z powiek spędza pytanie jak uatrakcyjnić dzieciom czas zimowego wypoczynku. Na pewno warto odciągnąć je od komputera i sprzed ekranu. Bez względu na to, czy na zimowe szaleństwo możemy poświęcić całe dwa tygodnie, czy tylko kilka dni na pewno warto skorzystać z atrakcji jakie oferuje dzieciom oraz ich rodzicom Grupa Pingwina. Tym bardziej, że dla małych podopiecznych wszystkie obiekty mają niespodziankę: 50% ulgi dla dzieci na karnety narciarskie.

Na narty i nie tylko Grupa Pingwina to pięć obiektów gwarantujących świetną zabawę przez cały rok. Zimą doskonale przygotowane trasy narciarskie zachęcają do szusowania od rana do wieczora. Mieszkańców północnej części kraju powinny skusić atrakcje jakie oferuje Kurza Góra Ski & Bike Park. Stok narciarski na Warmii i Mazurach nieopodal historycznego Kurzętnika? Dlaczego nie! Dla pingwinów nie ma nic niemożliwego! Czeka tam mnóstwo atrakcji dla dzieci, w tym Polana Pingwina, na której mogą wyszaleć się na sankach lub postawić pierwsze kroki na nartach. Na tych którzy narty (lub deskę) przypięli już wcześniej czekają trzy oświetlone trasy, profesjonalna wypożyczalnia, serwis sprzętu, instruktorzy. Śnieg gwarantuje największa w Europie fabryka śniegu – więc gdyby aura nie nadążała z jego produkcją zajmą się tym… pingwiny. Wszystko po to, by dzieci były zadowolone! W dodatku za karnety dla swoich pociech rodzice zapłacą 50% taniej – podobnie jak we wszystkich obiektach Grupy Pingwina. 

Południe Polski jedzie w góry! Nie wybieracie się na Warmię i Mazury? Nic nie szkodzi. Na południu Polski też znajdziesz stację z pingwinem w logo. Zagnieździły się one w czterech fantastycznych lokalizacjach rozsianych wśród pasm górskich Beskidów. Kto nie poznał jeszcze tych malowniczych terenów ten może się przekonać co oferuje Beskid Śląski, Mały lub Wyspowy. Te stosunkowo łatwe i bezpieczne góry (ciągle jednak góry, o czym zawsze należy pamiętać) są przyjazne dla rodzin z dziećmi. A rozsiane po nich obiekty Grupy Pingwina oferują świetnie przygotowane stoki narciarskie dla dzieci oraz ich rodziców. 

Dla ciekawych Beskidy to bardzo zróżnicowana grupa pasm górskich. Śnieg pojawia się w Beskidach już w listopadzie i często utrzymuje się do kwietnia, a jego największe opady przypadają na luty i marzec – co dobrze wróży tym, którzy na ferie zimowe ciągle czekają! 

Atrakcje dla dzieci Wszystkie górskie obiekty przygotowane są na przyjazd małych gości. Krynica- Zdrój czaruje swoim niepowtarzalnym klimatem, zachęca do spacerów, kusi muzeum zabawek, ale położone nieco wyżej Słotwiny Arena Ski & Bike Park to dopiero prawdziwy raj dla dzieci! Czeka na nie Kubusiowy Plac Zabaw, Przedszkole Narciarskie i Snowboardowe oraz wyciąg taśmowy. Ciągle dostępna jest oczywiście Wieża widokowa, tężnie i moc innych atrakcji. Podobna oferta czeka w Kasinie Wielkiej – tak jak inne obiekty z Grupy Pingwina – Kasina Ski & Bike Park oferuje trasy, na których pojeżdżą starsi jak i najmłodsi. Również tutaj można się cieszyć z wieczornej jazdy po oświetlonym stoku, u stóp którego położony jest zabytkowy dworzec zaaranżowany na uroczy hotelik z przytulnymi apartamentami. Górna stacja kryje niespodzianki. W przerwie między zjazdami można zwiedzić muzeum mopedów Moped Retro – jedyne takie w Europie.  Beskid Śląski to oczywiście Wisła, a tam w Skolnity Ski & Bike Park, gdzie na dzieci czekają urocze alpaki oraz osiołek Serwacy. Znajduje się tam również góralska Karczma z pysznym jedzeniem. Na dolnej stacji czeka Polana Pingwina z wyciągiem dla początkujących, miejscem do jazdy na sankach oraz torem do snowtubingu.  Położony niedaleko Czarny Groń to rozbudowany kompleks, który oferuje 4-gwiazdkowy hotel, dwie restauracje, basen, strefę SPA. Na dzieci czeka oczywiście wyciąg taśmowy, lodowisko (podobnie jak na Kurzej Górze) oraz moc atrakcji.

Wygoda przede wszystkim Wszystkie obiekty z Grupy Pingwina to przede wszystkim komfort – dla dzieci oraz ich opiekunów. Na gości wszędzie czekają bezpłatne, duże parkingi, wypożyczalnie, serwis sprzętu, instruktorzy oraz restauracje, w których można zjeść coś pysznego, rozgrzać się zimową herbatą (lub innym zimowym napojem) podziwiając widoki i zbierać siły do dalszej zabawy!  

Więcej informacji na: https://grupapingwina.pl/ferie-z-dziecmi-w-grupie-pingwina

Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.