Kategorie
Artykuł sponsorowany

Dzieci lubią kiedy jest mięciutko i przytulnie. 5 inspiracji do dziecięcego pokoju od Yellow Tipi

Nieskrępowana zabawa to potrzeba dzieci – niezależna od wieku, pogody i ograniczeń przestrzeni. My, rodzice chcemy, żeby była ona rozwijająca ale też bezpieczna. Dobrze, kiedy czas dużej aktywności przeplata się z czasem wyciszenia i odpoczynku. W naturze to proste – trochę pochodzimy po drzewach, by potem odpocząć w ich cieniu. A w domu? W domu warto postawić na Yellow Tipi.

Magiczne Yellow Tipi

Kilka lat temu, kierowani miłością do pięknych i przytulnych wnętrz, Ada, Tomek, Marta i Bartek postanowili aktywnie przyczynić się do spełniania dziecięcych marzeń. Tak powstało Yellow Tipi – miejsce, gdzie kreatywne głowy wymyślają a sprawne ręce tworzą cudowne gadżety do dziecięcych pokoików.

Mięciutkie poduszki w kształcie gwiazdek, przytulny namiot tipi, którego nie powstydzi się żaden młody Indianin i rolety, dzięki którym nawet w środku dnia może zapaść zmrok – to tylko niektóre ich produkty. Szyte na miarę, w wybranym przez zamawiającego kolorze, dopracowane w detalach, świetne jakościowo rzeczy wędrują codziennie – wraz z dużą porcją dobrej energii! – do każdego zakątka Polski. W Yellow Tipi doskonale znają charyzmę bawiących się dzieci, możecie więc być pewni, że wszystkie produkty szyte są tak, by przetrwać niejedną szaloną zabawę. 

Uwaga! Reklama do czytania

Poród naturalny

Świadome przygotowanie się do cudu narodzin.

Karmienie piersią

Twoje mleko to cudowny dar. Naucz się nim dzielić.

Tylko dobre książki dla dzieci i rodziców | Księgarnia Natuli

Bitwa na gwiazdki, chmurki i łezki!

Kiedy pojawi się ochota na bitwę na poduszki, w roli oręża wystąpić mogą: serduszka, gwiazdki, chmurki lub łezki – podpowiadamy, że z tego zestawu najporęczniejsza w walce jest gwiazdka! A po skończonej walce, poduszki zręcznym rzutem lądują na łóżku lub w tipi. Przecież teraz jest pora na leniuchowanie, a każdy mały wojownik lubi położyć głowę na mięciutkiej chmurce. Jak przyjemnie się na niej marzy!

Baza” na stałe

Które dziecko nie buduje swojej „bazy” z poduszek i kocy? Tipi to takie prywatne schronienie na stałe. Idealne miejsce nie tylko do zabawy w Indianina, ale i do czytania lub pobycia samemu. W Yellow Tipi wybór kolorów i wzorów tego produktu jest ogromny, a samo jego wykonanie sprawia, że doskonale przypomina indiański namiot. Do tipi możemy dopasować matę, która ochroni dywan i sprawi, że dziecku będzie w mini-namiocie przyjemniej.

Pamiętaj, żeby schować stópki!

Zabawa w chowanego? Jest idealna kryjówka! Doskonale sprawdzi się długa zasłona, dopasowana do każdego, nawet bardzo niestandardowego okna. Chowając się za nią należy koniecznie pamiętać, żeby ukryć również stópki, bo inaczej zostaniemy szybko znalezieni!

A kiedy mowa o kryjówkach, Yellow Tipi podpowiada kolejny pomysł na świetną skrytkę: ponadczasowy i wielofunkcyjny mebel – pufę.

Tajna skrytka, a w niej skarb…

Pufa może służyć na setki sposobów – może być dziuplą, beczką miodu, okrętem podwodnym, skrzynią pełną skarbów. Granice jej zastosowania określa tylko wyobraźnia. Na pufie w kształcie słoika na cukierki może usiąść miś – przecież wszyscy wiedzą, że misie lubią słodycze! Ale pluszak tylko z pozoru odpoczywa, tak naprawdę stoi na straży schowanych wewnątrz skarbów. A kiedy miś czuwa nad dziecięcymi sekretami, można spokojnie usiąść na na pufo-fotelu, worku do siedzenia czy siedzisku i posłuchać… mrożących krew w żyłach opowieści.

„Wszędzie ciemno, wszędzie cicho, idzie, idzie nocne licho…”

Kiedy przychodzi czas na opowieści, warto stworzyć odpowiednią atmosferę, przyciemniając pokój. W tym celu należy opuścić rolety (zaciemniają pomieszczenie aż w 95% a Yellow Tipi zadba o piękną roletę na każde okno, bez względu na kształt i rozmiar), nakryć się przytulną kołderką i przenieść w krainę wyobraźni. Albo w ramiona Morfeusza…

Produkty Yellow Tipi znajdziecie w sklepie internetowym, gdzie czeka na Was niespodzianka – 10% rabatu na cały asortyment. To specjalny prezent dla Czytelników dziecisawazne.pl. Możecie skorzystać z niego do końca sierpnia, wpisując w koszyku zakupów hasło DSW19.

Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.