GranatOVO – komplet porodOVY
| GranatOVO – komplet porodOVY

GranatOVO – komplet porodOVY

Odzież ciążowa stworzona po to, by kobiety czuły się atrakcyjnie i wygodnie w tym szczególnym dla siebie momencie, już nikogo nie dziwi. Chyba nadszedł już czas, aby pakując torbę do szpitala, młode mamy zadbały nie tylko o wyprawkę dla maluszka, lecz także zabrały coś wyjątkowego dla siebie – wygodną odzież do porodu, dzięki której poczują się komfortowo i pewnie.

Ciąża to czas kompletowania wyprawki, czyli niezbędnych akcesoriów dla malucha. To także czas, w którym wiele kobiet własne potrzeby spycha na dalszy plan. Niektórzy radzą, by przygotowując się do porodu, wziąć ze sobą do szpitala coś, czego nie żal potem wyrzucić: starą koszulę partnera, za duży T-shirt, krótką koszulę nocną. Trudno nazwać to atrakcyjną odzieżą. A przecież poród to jedno z kluczowych doświadczeń w życiu kobiety: to dzień narodzin jej dziecka, ale i narodzin jej jako matki! Tak jak w innych sytuacjach kobiety są ekspertkami od doboru kreacji do okoliczności, tak i w ten dzień warto zatroszczyć się o odpowiednio wygodny, ale i atrakcyjny strój.

Pięknie do porodu

Nikt tak dobrze nie zrozumie młodej mamy jak druga kobieta, matka. Dlatego właśnie produkty GranatOVO są tak lubiane przez klientki. Szeroko znane już sukienki porodowe, stworzone przez matki dla matek, stały się swego rodzaju manifestem nowego podejścia do porodu. Takiego, w którym kobieta jest podmiotem, a nie przedmiotem, rodzącą, a nie pacjentką! To ona jest w centrum wydarzeń, ponieważ to ona rodzi nowe życie!

Dziewczyny z GranatOVO chcą przekonać polskie mamy, że przemyślany strój, specjalnie zaprojektowany na tę ważną okazję, może pomóc mamom poczuć się wyjątkowo. To jeden z punktów, który warto przemyśleć w związku z porodem. Specjalne ubranie, plan porodowy (który nie jest jego scenariuszem, a próbą odpowiedzenia sobie na wiele pytań i zapisem podjętych wcześniej decyzji), zdobyta wcześniej wiedza, przygotowany i wspierający partner – to wszystko może wesprzeć mamę w tym pięknym, choć trudnym momencie.

GranatOVO dba zarówno o wygodę, jak i o estetykę. Nikt nie powiedział, że rodzić trzeba w byle czym. Przyszła mama ma prawo  w tym ważnym dniu czuć się piękna i zadbana, bo przecież zapamięta go do końca życia. I choć wydawałoby się, że to, w co jest ubrana, ma niewielkie znaczenie, to coraz więcej kobiet przyznaje, że komfort i dyskrecja to ważne elementy porodowej odzieży.

Wychodząc naprzeciw różnym potrzebom i gustom, GranatOVO powiększyło swój asortyment o nowy produkt: dwuczęściowy komplet porodOVY, składający się z topu i spódnicy. To propozycja dla kobiet, dla których strój powinien łączyć w sobie zarówno walory estetyczne, jak i praktyczne, oraz tych, które są gotowe na przełamanie stereotypu koszuli nocnej jako obowiązkowego standardowego, ale mało praktycznego uniformu porodowego.

Zobacz: Komplet porodOVY GranatOVO

Komplet porodOVY ma przyszłym mamom wiele do zaoferowania:

  • Można go używać już w czasie ciąży – wygodna spódniczka zapinana jest na praktyczny rzep, dzięki czemu dopasowuje się do rosnącego brzucha.
  • Top wyposażony jest w wewnętrzny stanik, który dobrze podtrzymuje biust w ciąży i w czasie karmienia piersią. Sprawdzi się także podczas używania wkładek laktacyjnych, co daje szansę na rezygnację z biustonosza do karmienia w nocy. Może też służyć po zakończeniu karmienia – jako wygodny i praktyczny top – albo w komplecie ze spodenkami – jako wygodna piżama.
  • Dzięki temu, że składa się z dwóch elementów, komplet ułatwia procedury medyczne – wykonanie KTG czy USG, podanie znieczulenia. To również idealna propozycja dla tych mam, które planują poród z elektrostymulatorem TENS. W czasie ostatniej fazy porodu spódniczkę można łatwo i szybko zdjąć.
  • Jest wykonany z miękkiej i przewiewnej dzianiny (92% bawełna, 8% elastan). Widać w nim dbałość zarówno o detale, jako i o praktyczne rozwiązania konstrukcyjne – mocne rzepy czy silikonowe szwy.

Poród to szczególny dzień w życiu kobiety. Warto czuć się wówczas po prostu dobrze. Poczucie komfortu związane z odpowiednim strojem to nie tylko kwestia estetyki, to także zmiana spojrzenia na poród. Wiele mam myśli w tym czasie wyłącznie o fizjologii. Poddaje się zrozumiałemu strachowi przed nieznanym, zapominając o swoich potrzebach. Plan porodu czy komfortowy strój to po prostu element troski o samą siebie. Jeśli założymy na siebie szarą, przykrótką koszulkę z dziecinnym wzorem, trudno będzie lekarzowi dostrzec w nas pewną siebie i dojrzałą przyszłą mamę…

Doświadczone mamy wiedzą, że ten ważny dzień warto przeżyć w wygodnym stroju, który potem będziemy wspominać z sentymentem i radością. Czas skończyć z infantylnymi i niewygodnymi koszulami nocnymi czy też mało estetycznymi, znoszonymi podkoszulkami parterów. Poród daje moc, sprawia, że czujemy się prawdziwymi bohaterkami, jest wyjątkowym momentem. A przecież na wyjątkowe okazje zakłada się wyjątkowe stroje.


Dzieci są ważne

Redakcja serwisu dziecisawazne.pl.
Odwiedź stronę autorki/autora: https://dziecisawazne.pl/


Przeczytaj więcej:

natuli.pl
Uważność – najlepsze książki dla dzieci i dorosłych

OKULARY
Naprawdę przeciwsłoneczne okulary dla dzieci

wychowanie
Dziecko idzie do przedszkola. Adaptacja dziecka

wychowanie
Dziecko idzie do przedszkola. Adaptacja rodziców

wywiady
“W kontakcie z dziećmi wybieram uwagę i ciekawość”. Rozmowa z Anną Kasprzycką

edukacja alternatywna
6 mitów na temat nauki języków obcych

POLECAMY
Podziemne jeziora i solne komnaty – ekscytująca podróż po Kopalni Soli w Wieliczce

ciąża i poród
Narodziny oczami dziecka

wychowanie
Jak nauczyć dzieci przeżywać złość?

ciąża i poród
Dlaczego dotykamy brzucha ciężarnej bez pytania jej o zgodę?

POLECAMY
Dzieci lubią kiedy jest mięciutko i przytulnie. 5 inspiracji do dziecięcego pokoju od Yellow Tipi

karmienie piersią
Nie jesteś lepszą matką. Nie jesteś gorszą matką!