Kategorie
Artykuł sponsorowany

Grobag – śpiworek idealny

Odkryty, rozkopujący kołderkę maluch, to zmartwienie niejednego rodzica. Niestety w sezonie jesienno-zimowym nie zawsze można pozwolić dziecku na komfort spania bez okrycia. Nieustanne czuwanie i próby okrywania, to również na dłuższą metę mało praktyczne rozwiązanie. Na szczęście w takiej sytuacji z pomocą przychodzą śpiworki do spania!

Świetne książki dla rodziców i dzieci... zobacz naszą KSIĘGARNIĘ NATULI

Praktyczne i wygodne

Śpiworki są o wiele bardziej praktyczne od tradycyjnych kołder z kilku względów. Przede wszystkim, pomagają dbać o komfort termiczny w czasie snu. Warto pamiętać, że zarówno przegrzanie dziecka, jak i wyziębienie, może mieć negatywne konsekwencje. Z jednej strony długotrwałe przegrzewanie obniża odporność, z drugiej strony wychłodzenie organizmu niesie ryzyko pojawienia się infekcji. Śpiworki niemowlęce uniemożliwiają dziecku odkrycie się, dzięki czemu w chłodne jesienne noce można mieć pewność, że maluszek jest odpowiednio zabezpieczony, tym bardziej, że śpiworek, ze względu na zróżnicowaną grubość (od 1,0-3,5 tog), można dobrać do aktualnych warunków pogodowych i temperatury panującej w mieszkaniu.

Ponieważ jednym z czynników ryzyka nagłej śmierci łóżeczkowej, jest spanie wśród kołder i poduszek, śpiworki mają jeszcze jedną, ogromną zaletę – zabezpieczają niemowlęta przed SIDS. Pościel stwarza ryzyko zakopania się w nią przez malucha – niektóre dzieci naciągają kołderki na buzie lub śpią na brzuchu. Zbyt szczelne okrycie się i odcięcie dopływu powietrza zwiększa ryzyko uduszenia się. Śpiworek jest o tyle bezpieczny, że bez względu na pozycje maluszek nie ma możliwości zamknięcia dostępu tlenu a rodzic może spać spokojnie.

JAK DOBRZE, ŻE TO REKLAMA KSIĄŻEK

Noszenie dzieci
34 PLN
Ćwiczenia z tulenia
43,42 PLN
Karmienie piersią
34 PLN

Dlaczego uwielbiamy śpiworki Grobag?

Gro Company to australijska marka będąca na rynku od 2000 roku. Od niemal 20 lat przoduje w produkcji śpiworków dla niemowląt i innych akcesoriów związanych ze snem. Produkty firmy Gro Company były wielokrotnie nagradzane – wyróżnia je nie tylko jakość wykonania, ale także szczególna dbałość o bezpieczeństwo małych użytkowników. Co istotne, producenci od początku swej działalności aktywnie wspierają angielską organizację The Lullaby Trust, która działa na rzecz zapobiegania nagłej łóżeczkowej śmierci niemowląt.

Śpiworki Grobag dostępne są w trzech wariantach grubości:

  • 1 tog – przeznaczone do użytku latem i w pomieszczeniach o temperaturze 21-23 stopni;
  • 2,5 tog – śpiworki całoroczne, przeznaczone do pomieszczeń o temperaturze 16-20 stopni;
  • 3,5 tog –  śpiworki zimowe. przeznaczone do pomieszczeń o temperaturze niższej niż 16 stopni;
Czytasz artykuł … i bardzo dobrze

Piszemy i wydajemy książki, tworzymy magazyn dla rodziców, prowadzimy super księgarnię. Jeśli nas nie znasz… kliknij i

To, co urzeka, to piękne wzornictwo i jakość wykonania. Kolorystyka jest zróżnicowana – można wybierać spośród delikatnych pasteli oraz bardziej żywych kolorów. Wszystkie śpiworki są dostępne w rozmiarach dla dzieci w wieku 0-6 miesięcy, 6-18 miesięcy, 18-36 miesięcy. Warstwa zewnętrzna jest wykonana ze 100-procentowej bawełny. Podszewka śpiworka jest wykonana z dzianiny ze 100-procentowej bawełny, a wewnątrz znajduje się szybkoschnący wkład z poliestru. Wszystkie śpiworki nadają  się do prania w pralce oraz suszenia w suszarce bębnowej w niskiej temperaturze. Dodatkowo do produktu dołączony jest termometr pokojowy (dla rozmiarów 0-6 i 6-18mcy), instrukcja obsługi i broszura informacyjna na temat zasad zdrowego snu.

JAK DOBRZE, ŻE TO REKLAMA KSIĄŻEK

seria rodzicielska

Jak zrozumieć małe dziecko

35 PLN

Książka, dzięki której poznasz zagadnienia związane z jedzeniem, snem, zabawą, odpieluchowaniem, bezpieczną relacją oraz adaptacją w przedszkolu małego dziecka.

Kompleksowy poradnik, który musisz przeczytać!

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne


Bestsellery księgarni NATULI

Tematy, którymi się zajmujemy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *