Kategorie
Artykuł sponsorowany Rzeczy dla dzieci

KoloroweZagadki.pl – multimedialne ćwiczenia i gry dla dzieci

Program multimedialny Kolorowe Zagadki został opracowany z myślą o wsparciu rozwoju i terapii dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Ćwiczenia, gry i zabawy zamieszczone w serwisie przygotowane są ze szczególnym uwzględnieniem tych właśnie potrzeb, jednakże zawartość portalu oraz sposób prezentacji są atrakcyjne dla wszystkich dzieci lubiących zabawy edukacyjne. Niektóre ćwiczenia mogą być świetną zabawą dla przedszkolaków, a inne będą doskonałym uzupełnieniem edukacji wczesnoszkolnej. Znajdzie się także coś dla maluchów, które dopiero poznają świat.

kolorowe-zagadki1

Uczenie się poprzez zabawę daje szansę na opanowanie wielu umiejętności. Ćwiczenia i gry serwisu Kolorowe Zagadki rozwijają zdolności, nie doprowadzając do znużenia i zmęczenia, gdyż praca przebiega w atmosferze zabawy.

Jak zrozumieć małe dziecko

Poradnik pomagający w codziennej opiece nad Twoim dzieckiem

Zobacz w księgarni Natuli.pl

Multimedialne gry i zabawy usprawniają manualnie

Sama obsługa systemu, wymagająca posługiwania się klawiaturą lub myszą, usprawnia rękę, ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową, rozwija umiejętność koncentracji uwagi i spostrzegawczość.

Nowa dyscyplina. Ciepłe, spokojne i pewne wychowanie od małego dziecka do nastolatka

Jak być przewodnikiem dziecka i odpowiedzialnie orientować je w tym chaotycznym świecie. 
Autor mówi: rodzice, nie warto wdawać się w negocjacje, ciągle prosić, stawiać tylu pytań. Mamy inne rozwiązania, znacznie skuteczniejsze i korzystniejsze dla naszych relacji z dziećmi. Stoi za nimi nowa dyscyplina. I wcale nie trzeba być przy tym surowym.

CHCESZ? KLIKNIJ!

UWAGA! Dzięki wsparciu sponsorów każdy kto zarejestruje się do końca grudnia otrzyma darmowy 30-dniowy dostęp do całości programu, bez żadnych zobowiązań.

kolorowe-zagadki2

Zadania zostały podzielone na sześć działów

Można je wykonywać po kolei lub też wybrać te, które wydają się najbardziej interesujące. Dzieci mogą ćwiczyć prawidłową wymowę, korzystając z obszernej i udźwiękowionej „biblioteki zdjęć”. Ciekawe i piękne graficznie „zabawy językowe” pozwolą poćwiczyć nie tylko umiejętności związane z językiem polskim, ale również z wiedzą o świecie. „Zabawy logiczne i matematyczne” rozwijać będą umiejętność logicznego myślenia, a także znajomość liczb. Program wzbogacono również o ciekawe zagadki obrazkowe, które zawarte są w części „Dziecko poznaje świat”, jak również o proste gry, które pozwalają doskonalić swoją spostrzegawczość.

Atrakcyjność ćwiczeń zawartych w serwisie Kolorowe Zagadki, ich estetyczne, kolorowe opracowanie graficzne przyczyniają się do lepszej koncentracji uwagi, a także wydłużają czas skupienia się na zadaniu.

Podsumowując – zadania z serwisu stymulują rozwój poznawczy, a także mobilizują i zachęcają do pracy dzięki możliwości natychmiastowego sprawdzenia prawidłowości wykonania zadania oraz korygowania błędów.

Więcej szczegółów: www.kolorowezagadki.pl

stopka unijna KZ

Polecamy: Gry edukacyjne dla dzieci

Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.