Kategorie
Recenzje

Olejek na katar dla dzieci i dorosłych Neobulle

Tej jesieni walczymy z katarem z pomocą Olejku na Katar dla Dzieci i Dorosłych Atchoum marki Neobulle. Preparat przysłał nam zaprzyjaźniony sklep EkoMaluch.

olejek-na-katar

Produkty o naturalnym składzie darzę szczególną sympatią. Wiem wtedy, że produkt jest bezpieczny. Czy także skuteczny? Z całą pewnością: tak!

O tej porze roku zwykle jest tak, że niemal nieustannie ktoś z rodziny ma katar. Dorośli radzą sobie z nim całkiem dobrze, gorzej z dziećmi, które kiedy są małe, mają problem z oczyszczeniem nosa i potrzebują pomocy. Stąd cały asortyment: gruszka, aspirator, woda morska, czasem inhalator, maść majerankowa. Wspomagająco używam także olejka na katar Neobulle. Stosuję go w różny sposób, przykładowo, zgodnie z sugestią na ulotce dołączonej do olejku, nacieram kroplą mostek, plecy i krtań. Ale także daję kroplę na poduszkę córki, czasem także dodaję do kąpieli. Naturalne aromaty są mocno wyczuwalne, dlatego sądzę, że metody inhalacyjne, o których wspomniałam, przynoszą efekt. Katar nie znika natychmiast, bo przecież i tak trwa zawsze 7 dni, ale objawy znacznie łagodnieją. Sądzę, że to zasługa połączenia stosowania olejku Neobulle, wody morskiej, którą aplikuję do nosa oraz maści majerankowej, którą nacieram skrzydełka nosa. Taka domowa, naturalna kuracja przynosi efekty: ułatwia oddychanie, oczyszcza nos.

Olejek ma pojemność 30 ml, wystarcza na około miesiąc stosowania przez trzyosobową rodzinę. Plus za formę aplikacji – łatwo odmierzyć dokładnie kroplę olejku. Cena jest dość wysoka, choć biorąc pod uwagę skuteczność i wydajność – warto.

Składniki olejku na katar Neobulle:

  • eukaliptus (Eucalyptus radiata ) – oczyszcza nos,
  • sosna zwyczajna (Pinus sylvestris) – ułatwia oddychanie,
  • rozmaryn lekarski (Rosmarinus officinalis ) i Mirt (Myrtus L.) – oczyszczają  oskrzela,
  • niaouli (Melaleuca quinquenervia – drzewo z Nowej Kaledonii) i ravintsara ( olej z Cynamonowca kamforowego) – wspomagają naturalne mechanizmy obronne organizmu,
  • wyciąg z pestki moreli i ze słonecznika.

Uwaga! Reklama do czytania

Jak zrozumieć małe dziecko

Podręcznik świadomego rodzicielstwa

Rozwój seksualny dzieci

Zadbaj o zdrową seksualność swojego dziecka

Tylko dobre książki dla dzieci i rodziców | Księgarnia Natuli

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne


Mądry rodzic, bo czyta…

Sprawdź, co dobrego wydaliśmy ostatnio w Natuli.

Czytamy 1000 książek rocznie, by wybrać dla ciebie te najlepsze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.