Kategorie
Archiwum

Konkurs! Wygraj rodzinny pobyt dla taty i dziecka w ***Hotelu Wierchomla Ski&Spa Resort!

Weekendy są często jedynym czasem, który zapracowani tatusiowie mogą poświęcić swoim dzieciom. Warto być ze sobą, poznawać siebie nawzajem i pielęgnować więź. Idealną okazją do realizacji tych celów może być pełen przygód rodzinny weekend w leśno-górskiej scenerii Popradzkiego Parku Krajobrazowego w Beskidzie Sądeckim w ***Hotelu Wierchomla Ski&Spa Resort.

wier2

***Hotel Wierchomla Ski&Spa Resort czeka na tatusiów z dziećmi w wieku od 4 lat, które pragną zasmakować życia odkrywcy, badacza i podróżnika!

Możecie wygrać voucher na pobyt w ramach oferty: weekend z tatą w ***Hotelu Wierchomla Ski&Spa Resort  w wybranym terminie: 16-18 maja, 23-25 maja, 30 maja – 1 czerwca. Voucher na pobyt dotyczy jednej osoby dorosłej (tata) + do trojga dzieci w wieku od 4 lat.

Czekają na was super atrakcje: ognisko, wieczorna wyprawa z latarkami do Krainy Cieni, questing, czyli gra terenowa z mapą i kompasem, spływ pontonowy Popradem, warsztaty kulinarne, artystyczne, z astronomii. Super zabawa gwarantowana!

Wyniki konkursu

Bardzo dziękujemy za wszystkie nadesłane ciekawe odpowiedzi. Wybór jednej był naprawdę nie lada wyzwaniem. Obrady jury trwały do późnych godzin wieczornych. Ostatecznie laureatką konkursu „Weekend z Tata” organizowanego przez ***HOTEL WIERCHOMLA SKI & SPA RESORT i portal dziecisawazne.pl została Pani JOANNA ŻUBROWICZ z Żółwina.

A oto zwycięska odpowiedź:

Idealny weekend z tatą to weekend pełen wrażeń. Dużo ruchu, dużo śmiechu i niezaplanowanych zdarzeń. Bez kontroli mamy, że się pobrudzimy i bez zmartwień babci, że za mało zjemy. Bez limitu na świeżym powietrzu, w gorącym słońcu i w ulewnym deszczu. Po to by z mapą i latarką poszukując skarbów odkryć, że największym skarbem jaki mamy jest czas, który razem spędzamy.

Pani Joannie serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do śledzenia naszej strony www.wierchomla.com.pl oraz profilu facebook.com/DwieDoliny

w2
Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.