Kategorie
Artykuł sponsorowany Rzeczy dla dzieci

Letni Festiwal Witalny z jogą i wege kuchnią

Jeśli chcesz spędzić wakacje w miejscu, które nie leży na końcu świata, z dobrą, wegetariańską kuchnią, spokojem jogina, w harmonii z przyrodą i wśród ludzi wyznających zbliżony system wartości, a do tego nie płacąc za to jak za zboże… Mamy pewną propozycję – rodzinny Letni Festiwal Witalny organizowany w centrum Polski, oferujący niepowtarzalny tydzień z ładowaniem akumulatorów pozytywną energią i jogą śmiechu na co dzień. Rekomendujemy również dlatego, że sami tam będziemy!

Festiwal wegetariański dla rodzin

Letni Festiwal Witalny organizowany jest w Centrum Promocji Zdrowia Taraska w leśnej ostoi holistycznego rozwoju w centrum Polski (dzięki temu niemal z każdego zakątka kraju odległość jest taka sama, nie ma wymówek, że za daleko). W programie masa atrakcji, zajęć i warsztatów z nastawieniem na rozwój i wakacyjny odpoczynek. Nikt nie będzie cię zmuszał do tego, by codziennie rano, o wschodzie słońca, wykonywać z innymi jogiczne Powitanie Słońca, choć jeśli się do tego przekonasz – szybko zauważysz, jak pozytywnie energetyzująca to praktyka. Równolegle zajęcia dla dzieci i rodziców pozwolą ci się skupić na tym, co dla ciebie ważne, i zapewnią komfort samorozwoju w przyjaznym otoczeniu.

Niezwykle ciekawy program wegefestiwalu oferuje:

 • warsztaty jogi na powietrzu dla dorosłych i młodzieży,
 • warsztaty wegańskiej zdrowej kuchni,
 • poranne sesje medytacji,
 • dużo spontanicznego tańca,
 • podstawy chińskiego chi kung i tai chi,
 • dynamiczne joga party, zabawy rodzinne i muzykowanie,
 • jogę śmiechu w formie warsztatowej.

A dodatkowo – poznasz zestaw nawyków witalnych zapewniających długowieczność, będziesz mógł wziąć udział w zajęciach ajurwedyjskich, wieczornym kinie, przejażdżce elektrycznym pojazdem lub elektrycznymi rowerami, ponadto możesz cieszyć się jazdą konną bądź na kucyku, a jeśli tylko będziesz miał ochotę, weźmiesz udział w spływie kajakowym Pilicą.

Brzmi odprężająco? To teraz kilka słów o niezwykłej okolicy. Centrum Promocji Zdrowia w Tarasce położone jest w Sulejowskim Parku Krajobrazowym. W okolicy znajduje się urocze rozlewisko, gdzie Czarna – jedna z najczystszych rzek w Polsce, wpada do Pilicy, które płynie malowniczymi zakolami i ma swoje ujście w oddalonym o 6 km od Taraski Jeziorze Sulejowskim. To nad nim właśnie wznosi się słynne opactwo cystersów, unikalny w skali europejskiej zabytek architektury klasy zerowej.

Letni Festiwal Witalny organizowany przez Polskę Witalną.

 • Gdzie: Aleksandrów, Taraska 19.
 • Kiedy: 1.08.2016 – 7.08.2016.
 • Za ile: 630 zł od osoby, za 3-osobową rodzinę 1890 zł.
 • Więcej informacji: Letni Festiwal Witalny.

Foto: flikr.com/matthewragan

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne


Mądry rodzic, bo czyta…

Sprawdź, co dobrego wydaliśmy ostatnio w Natuli.

Czytamy 1000 książek rocznie, by wybrać dla ciebie te najlepsze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.