Kategorie
Recenzje

Pojemnik na zabawki Lupomi – ogarnianie dziecięcego chaosu

Znasz ten bałagan. Zabawki wysypujące się z każdego kąta. Porozrzucane w nieładzie i chaosie, w którym odnaleźć może się jedynie twoje dziecko. Klocki Lego, na które natrafiasz gołą stopą, wędrując w nocy do toalety. W twojej głowie zaczyna pojawiać się refleksja, by wszystko to zutylizować, zniszczyć, pozbyć się tego raz na zawsze. Na szczęście są lepsze sposoby, by ogarnąć ten zabawkowy chaos.

I nie chodzi tu o 24-godzinny nadzór nad bałaganiącym dzieckiem. Nie jesteś w stanie upilnować porządku, choćby nie wiem co. Ale jesteś w stanie zaproponować dziecku sposób, by odwieczny zabawkowy chaos znalazł swoje stałe miejsce i nie zaburzał domowego ładu. To pojemniki na zabawki polskiej marki Lupomi.

worek3

Dlaczego akurat one? Bo stworzył je kwartet nie byle jaki. Mama i trójka jej dzieci, cztery różne spojrzenia na to, jak radzić sobie z dzieciowożyciowymi wyzwaniami i przy okazji tworzyć funkcjonalne rzeczy, które będą również piękne.

Jak zrozumieć małe dziecko

Poradnik pomagający w codziennej opiece nad Twoim dzieckiem

Zobacz w księgarni Natuli.pl

Cztery osoby to również różne spojrzenia na jeden produkt – od strony designu, który w przypadku worków Lupomi charakteryzuje się ponadczasowością i uniwersalnością; funkcjonalności (praktyczność i bezpieczeństwo) oraz jakości – Lupomi to worki tworzone wyłącznie z testowanych materiałów i sposobów druku, których bezpieczeństwo poświadczone jest atestami Oeko-Tex.

W naszym domu jest już wielki pojemnik Lupomi z sympatycznym szopem. Usztywniany „wór” w rozmiarze XXL zmieści mnóstwo dziecięcych skarbów. Jego średnica to 43 cm a wysokość – 46 cm. Pojemnik wykonany jest z tkaniny w 100 proc. bawełnianej, stanowiąc jednocześnie niebanalny element wystroju naszego domu.

worek2

Niezależnie od tego, czy jest pusty, czy pełny, zachowuje swój kształt, co jest jego zdecydowaną zaletą. Z kolei już przy niewielkim nacisku łatwo się zgina, tak że maluch bez problemu i bezpiecznie może sięgnąć po zabawkę, której akurat potrzebuje. Dzięki wygodnym uszom łatwo jest go przenosić, a gdy akurat nie chcemy z niego skorzystać – można go po prostu złożyć i schować.

To ręcznie produkowany, krajowy wyrób, który doskonale sprawdza się w akcji pt.: „szybkie sprzątanie”. Wystarczy wrzucić do niego zabawki, by usunąć przeszkody z podłogi i znów móc cieszyć się przestrzenią własnego m.

Na koniec kilka pomysłów, do czego można wykorzystać pojemnik Lupomi:

  • do porządkowania zabawek,
  • do przechowywania pościeli, koców, poduszek,
  • jako kosz na rzeczy do prania,
  • na gry, artykuły papiernicze,
  • jako wygodną torbę na wyjazd – w której zmieszczą się zabawki, pieluchy i inne niezbędne artykuły pierwszej potrzeby,
  • na cokolwiek, co przyjdzie nam do głowy.

Zobacz wszystkie wzory pojemników Lupomi na lupomi.com

trzy

Nowa dyscyplina. Ciepłe, spokojne i pewne wychowanie od małego dziecka do nastolatka

Jak być przewodnikiem dziecka i odpowiedzialnie orientować je w tym chaotycznym świecie. 
Autor mówi: rodzice, nie warto wdawać się w negocjacje, ciągle prosić, stawiać tylu pytań. Mamy inne rozwiązania, znacznie skuteczniejsze i korzystniejsze dla naszych relacji z dziećmi. Stoi za nimi nowa dyscyplina. I wcale nie trzeba być przy tym surowym.

CHCESZ? KLIKNIJ!
Avatar photo

Autor/ka: Justyna Urbaniak

Piszę zawodowo, prywatnie jestem matką i kurą domową. Z wykształcenia - nauczycielką polonistką, z przekonania - antypedagogiem. Aktualnie, oprócz pisania, dokształcam się w zakresie edukacji alternatywnej, Porozumienia Bez Przemocy, gotowania. Ostatnio również bloguję: http://justynaurbaniak.natemat.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.