100+ prezentów na DZIEŃ DZIECKA > zobacz
| Pojemnik na zabawki Lupomi – ogarnianie dziecięcego chaosu

Pojemnik na zabawki Lupomi – ogarnianie dziecięcego chaosu

Znasz ten bałagan. Zabawki wysypujące się z każdego kąta. Porozrzucane w nieładzie i chaosie, w którym odnaleźć może się jedynie twoje dziecko. Klocki Lego, na które natrafiasz gołą stopą, wędrując w nocy do toalety. W twojej głowie zaczyna pojawiać się refleksja, by wszystko to zutylizować, zniszczyć, pozbyć się tego raz na zawsze. Na szczęście są lepsze sposoby, by ogarnąć ten zabawkowy chaos.

I nie chodzi tu o 24-godzinny nadzór nad bałaganiącym dzieckiem. Nie jesteś w stanie upilnować porządku, choćby nie wiem co. Ale jesteś w stanie zaproponować dziecku sposób, by odwieczny zabawkowy chaos znalazł swoje stałe miejsce i nie zaburzał domowego ładu. To pojemniki na zabawki polskiej marki Lupomi.

Dlaczego akurat one? Bo stworzył je kwartet nie byle jaki. Mama i trójka jej dzieci, cztery różne spojrzenia na to, jak radzić sobie z dzieciowożyciowymi wyzwaniami i przy okazji tworzyć funkcjonalne rzeczy, które będą również piękne.

Cztery osoby to również różne spojrzenia na jeden produkt – od strony designu, który w przypadku worków Lupomi charakteryzuje się ponadczasowością i uniwersalnością; funkcjonalności (praktyczność i bezpieczeństwo) oraz jakości – Lupomi to worki tworzone wyłącznie z testowanych materiałów i sposobów druku, których bezpieczeństwo poświadczone jest atestami Oeko-Tex.

W naszym domu jest już wielki pojemnik Lupomi z sympatycznym szopem. Usztywniany „wór” w rozmiarze XXL zmieści mnóstwo dziecięcych skarbów. Jego średnica to 43 cm a wysokość – 46 cm. Pojemnik wykonany jest z tkaniny w 100 proc. bawełnianej, stanowiąc jednocześnie niebanalny element wystroju naszego domu.

Niezależnie od tego, czy jest pusty, czy pełny, zachowuje swój kształt, co jest jego zdecydowaną zaletą. Z kolei już przy niewielkim nacisku łatwo się zgina, tak że maluch bez problemu i bezpiecznie może sięgnąć po zabawkę, której akurat potrzebuje. Dzięki wygodnym uszom łatwo jest go przenosić, a gdy akurat nie chcemy z niego skorzystać – można go po prostu złożyć i schować.

To ręcznie produkowany, krajowy wyrób, który doskonale sprawdza się w akcji pt.: „szybkie sprzątanie”. Wystarczy wrzucić do niego zabawki, by usunąć przeszkody z podłogi i znów móc cieszyć się przestrzenią własnego m.

Na koniec kilka pomysłów, do czego można wykorzystać pojemnik Lupomi:

  • do porządkowania zabawek,
  • do przechowywania pościeli, koców, poduszek,
  • jako kosz na rzeczy do prania,
  • na gry, artykuły papiernicze,
  • jako wygodną torbę na wyjazd – w której zmieszczą się zabawki, pieluchy i inne niezbędne artykuły pierwszej potrzeby,
  • na cokolwiek, co przyjdzie nam do głowy.

Zobacz wszystkie wzory pojemników Lupomi na lupomi.com


Justyna Urbaniak

Piszę zawodowo, prywatnie jestem matką i kurą domową. Z wykształcenia - nauczycielką polonistką, z przekonania - antypedagogiem. Aktualnie, oprócz pisania, dokształcam się w zakresie edukacji alternatywnej, Porozumienia Bez Przemocy, gotowania. Ostatnio również bloguję: http://justynaurbaniak.natemat.pl/.
Odwiedź stronę autorki/autora: http://justynaurbaniak.natemat.pl/
Książeczki Pucio – zabawy logopedyczne dla najmłodszych

Książki wspierające wszechstronny rozwój najmłodszych dzieci od wydawnictwa Tekturka

Naprawdę przeciwsłoneczne okulary dla dzieci (Real Kids Shades)

“Nie jestem szalona, jestem cykliczna” – rozmowa z Samią o cyklicznej naturze kobiet

“Wiem, jak bardzo mnie kochacie i martwicie się, że nie chcę jeść nowych rzeczy”. List dziecka z neofobią żywieniową

5 przepisów na niesamowite lody z bananów!

Przejdz do: