Kategorie
Patronat

Masaż Dotyk Motyla Dr Evy Reich

Masaż Dotyk Motyla to łagodna technika oparta na bardzo delikatnym dotyku. Jest prostym i skutecznym wsparciem w leczeniu różnych chorób i dysfunkcji u niemowląt, dzieci i dorosłych.

Masaż Dotyk Motyla jest jedną z technik terapii Łagodnej Bio-Energetyki i został opracowany przez dr Evę Reich. U podstawy techniki leżą doświadczenia dr Evy Reich zdobyte w trakcie pracy z jej ojcem – Wilhelmem Reichem – oraz podczas jej szpitalnej rezydentury na oddziale pediatrycznym w Harlem Hospital w Nowym Jorku (1951-1952). Następnie rozwijała tę technikę w trakcie praktyki lekarskiej na terenach wiejskich w Main (1950-1976) oraz w okresie prowadzonych przez nią warsztatów na całym świecie w latach 1976-1990.

masaz-dotyk-motyla

Masaż jest łatwy i prosty do opanowania. Każdy może nauczyć się go wykonywać. Opracowany był pierwotnie aby pomóc noworodkom przeżyć oraz wspierać budowanie więzi między rodzicami i dziećmi. Z czasem przekształcił się w skuteczne i wszechstronne narzędzie wspomagające zdrowie i rozwój od poczęcia aż do śmierci.

Uwaga! Reklama do czytania

Cud rodzicielstwa

Piękna i mądra książka o istocie życia – rodzicielstwie.

Odwiedź księgarnię Natuli.pl

Książka przeznaczona jest dla wszystkich tych, którzy chcą wspomóc zdrowie i rozwój najbliższych oraz sprawić im przyjemność. To również miły sposób na wspólne spędzanie czasu.

Zawarta w książce sekwencja masażu opisana jest w zrozumiały i przystępny sposób, a załączone zdjęcia i ilustracje sprawiają, że nauka masażu staje się jeszcze łatwiejsza. Do wydania dołączona jest również płyta DVD z kursem wykonywania Masażu Dotyk Motyla szczegółowo omówionym i zaprezentowanym na osobie dorosłej, niemowlęciu i dziecku.

masaz-dotyk-motyla2

Zalety stosowania masażu Dotyk Motyla:

  • łagodzi objawy stresu, rozpuszcza napięcia,
  • uzdrawia traumy i odbudowuje energię po wypadku lub chorobie,
  • poprawia biologiczne funkcjonowanie organizmu,
  • harmonizuje i przywraca przepływ energii życiowej,
  • ułatwia nawiązanie i pogłębianie więzi między partnerami, rodzicami, dziećmi,
  • pomaga matce zrelaksować się w trakcie rodzenia i zregenerować siły po porodzie,
  • działa rozluźniająco przy kolkach niemowlęcych,
  • pomaga dzieciom z nadaktywnością.

Autorem kursu i książki jest Richard C. Overly – uczeń i współpracownik Evy Reich

Dr Eva Reich  – lekarka, twórczyni Masażu Dotyk Motyla i terapii Łagodna Bio-Energetyka. Prowadziła szkolenia na całym świecie w latach 1976- 1992. Była jedną z pierwszych kobiet w zawodzie lekarza. Dążyła do poprawy  praktyki rodzenia i wychowywania dzieci na całym świecie oraz pomagała dorosłym w uzdrawianiu wspomnień traumy pierwotnej.

Richard C. Overly – psychoterapeuta, były pastor. W latach 80.  został studentem i asystentem Evy Reich. W 1997 roku założył Instytut Łagodnej Bio-Energetyki – organizację non-profit, której zadaniem jest zachowanie, promowanie i  nauczanie terapii Łagodna Bio-Energetyka. Obecnie prowadzi kursy Masażu Dotyk Motyla i terapii Łagodna Bio-Energetyka m.in. w Polsce, Grecji, Łotwie, Litwie, Estonii, Singapurze i USA.

Życie seksualne rodziców

Zacznij świadomie budować swoją relację z partnerem

Jak zrozumieć się w rodzinie

Jak dostrzec potrzeby innych i być wysłuchanym

Tylko dobre książki dla dzieci i rodziców | Księgarnia Natuli

Książka do kupienia.

Więcej informacji:  lagodnabioenergetyka.pl

Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.