Kategorie
Artykuł sponsorowany

Milk & love – stworzone przez mamę

Co robi mama, kiedy musi na chwilę oderwać się od domowych obowiązków w czasie urlopu wychowawczego? Otwiera firmę! A żeby nie szukać pomysłu za daleko, czerpie z własnego doświadczenia i tworzy nową markę z odzieżą ciążową i ułatwiającą karmienie piersią.

Bycie mamą to wyzwanie. Chyba każda mama czuje, jak ważną rolę pełni w życiu swoich dzieci i jaka odpowiedzialność na niej spoczywa. I też każda mama wie, że czasami trzeba się choć na chwilę od tego oderwać i zająć czymś innym. Pomysłów jest dużo – rękodzieło, aktywność społeczna, sportowa i coraz częściej – rozkręcanie własnych biznesów.

Mama otwiera firmę

Na pomysł prowadzenia własnej firmy wpadła również Karolina Kurzelaszczęśliwa mama dwojga dzieci. Karolina rezygnowała z etatu, żeby: po pierwsze tworzyć wygodne i ładne ubrania dla mam, po drugie edukować o karmieniu piersią i po trzecie – mieć więcej czasu dla swoich maluchów. 

Uwaga! Reklama do czytania

Jak zrozumieć małe dziecko

Poradnik pomagający w codziennej opiece nad Twoim dzieckiem

Zobacz w księgarni Natuli.pl

Jej markę milk & love, powstałą w 2016 roku, można opisać w czterech słowach: wysoka jakość​, ​funkcjonalność i ​ kobiecość​. Dlaczego? Ubrania powstają przede wszystkim z myślą o kobietach w ciąży i świeżo upieczonych mamach karmiących piersią. Dzięki temu są przystosowane do wszelkich potrzeb i sytuacji, z którymi przyjdzie im się mierzyć – w końcu są zaprojektowane przez matkę we własnej osobie! Jakość materiałów została potwierdzona przez specjalne certyfikaty, co zapewnia gwarancję bezpieczeństwa i komfortu. Natomiast design i krój odzieży sprawia, że mamy mogą czuć się w niej kobieco i elegancko.

Mama wie, co dobre

Mamy zgodnie twierdzą, że w przypadku ubrań ciążowych i „pociążowych” liczą się przede wszystkim komfort, wygoda i funkcjonalność. Dlatego w asortymencie milk & love możecie znaleźć wszystko, co przyda się zarówno w czasie ciąży, jak i późniejubrania posiadają ciekawe rozwiązania oraz wygodny krój, zapewniając mamom poczucie komfortu w trakcie dziewięciomiesięcznej przygody, a potem podczas karmienia piersią​. Materiały, które rosną wraz brzuszkiem, sprawiają, że sukienki ciążowe w prosty sposób stają się sukienkami ułatwiającymi karmienie piersią, dokładnie tak samo jak ciążowe bluzy i piżamy. 

Dzianiny, z których wykonywana są ubrania​ milk & love, są nie tylko niezwykle przyjemne w dotyku, ale przeszły rygorystyczne testy​ Oeko-Tex Standard 10, co gwarantuje, że w ich składzie​ nie znajdziemy substancji szkodliwych oraz potencjalnie szkodliwych. Są szyte na terenie Polski i uwzględniają potrzeby wszystkich mam – tych, które cenią sportowy i luźny styl, tych, które cenią klasykę i elegancję oraz tych, które kochają ekstrawagancję. 

Wszystkie odcienie macierzyństwa

Milk & love troszczy się o mamy na każdym etapie macierzyństwa – od ciąży, przez poród, do karmienia i bycia mamą w codziennych sytuacjach.

Sukienki ciążowe

Karolina stworzyła ​serię przepięknych sukienek ciążowych, w różnych fasonach. Naszym faworytem są bez wątpienia te o klasycznym krojurozkloszowane i podkreślające górę naszej sylwetki. ​ Milk & love oferuje nam też sukienki ciążowe w stylu basicproste, przylegające do ciała i pięknie podkreślające nasze kobiece kształty. Kuszą one koloramifuksją, granatem, lilią oraz designemklasyczne paski, „łączka” albo duże motywy kwiatowe. Sukienki od ​milk & love są tak atrakcyjne, że ciężko się z nimi rozstać nawet po ciąży! Na szczęście są też bardzo uniwersalne – można się nimi cieszyć się jeszcze długo po rozwiązaniu.

Piżamy ciążowe i sukienki do porodu

Świetnym pomysłem są piżamy ciążowe, w których mama sama komponuje zestaw bluzka-spodnie, dostosowując go do swojej sylwetki i potrzeb. Po porodzie, w takiej ciążowej piżamie wystarczy tylko wymienić górę na wersję do karmienia piersią i voila!

W ofercie znajdziemy sukienki do porodu, które w niczym nie przypominają tych typowych, szpitalnych. Dopasowane do sylwetki przyszłej mamy, zapewniają poczucie komfortu w czasie oczekiwania na poród, w trakcie i później, podczas pierwszych dni z maluszkiem. Mogą one stać się również idealnymi towarzyszkami nocnych karmień – pozbawione zamka czy guzików, pozwalają na łatwe i szybkie podanie piersi. 

Odzież dla mam karmiących

Spośród wielu propozycji, naszym absolutnym hitem są bluzy​ Milk Please! Ogromną zaletą bluzy jest to, że rośnie razem z ciążowym brzuszkiem a potem wraca do swojego pierwotnego kształtu i świetnie służy przez cały okres karmienia piersią. Posiada sprytnie umieszczone zamki (dwukierunkowe!), które pozwalają na karmienie piersią nawet w mało wygodnych warunkach. Jak podkreśla Karolina – bluzy te są również idealne do kangurowania i ​ chustonoszenia

milk & love – marka autentyczna

milk & love powstało pod wpływem prywatnych doświadczeń i poszukiwań mamy, co wzbudza dodatkowe zaufanie. Urzeka nas nie tylko jakość, kolory, komfort i design tych ubrań, ale przede wszystkim fakt, że wychodzą one naprzeciw autentycznym potrzebom kobiet w tym szczególnym okresie życia. To tak, jak otrzymać wsparcie od przyjaciółki, która wie i rozumie, czego właśnie teraz ci trzeba. 

Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.