Kategorie
Artykuł sponsorowany rzeczy dla dzieci

Mommy Mouse – pieluszki wielorazowe dla małych sportowców

O pieluszkach wielorazowych napisano już wiele. Wiemy, że są ekologiczne, pomagają dbać o środowisko naturalne, minimalizując ilość produkowanych śmieci. Dbają o zdrową skórę maluchów i o portfele rodziców. Chronią ubranka dziecka równie skutecznie, jak pieluszki jednorazowe.

Pieluszki wielorazowe marki Mommy Mouse zostały zaprojektowane, jako produkt dla wymagających sportowców, bo raczkowanie i nauka chodzenia niewiele różnią się od sportów ekstremalnych. Poznajcie ich kilka najważniejszych cech:

1. Wygoda

Pieluszka Mommy Mouse to nie tetra i nieprzemakalna „ceratka”, tylko zaawansowany system materiałów sportowych, który zapewnia doskonałą wentylację wewnątrz pieluszki, a jednocześnie brak przecieków i przede wszystkim – wygodę.

mom

2. Elastyczność

Wszystkie pieluszki Mommy Mouse mają przy uszkach element elastyczny, który rozciąga się ułatwiając zapinanie i sprawia, że gumka na plecach nie gniecie dziecka. Element elastyczny pozwala maluchowi na swobodne poruszanie się i schylanie, ponieważ cały czas dopasowuje się do jego ruchów. Pieluszka SIO i otulacz mają przy nóżkach element, który rozciągając się, ułatwia dopasowanie wkładu chłonnego wewnątrz pieluszki.

3. Precyzyjne i ciche napy

Ważny element, zapewniający wygodę maluszkowi, to bardzo precyzyjne i ciche napki. Podwójne i gęsto nabite, pozwalają na doskonałe dopasowanie pieluszki w pasie. Razem z elementem elastycznym zapewniają doskonałą ochronę przed odgnieceniami pieluszki na skórze dziecka. Pionowe napki przy zbyt dużej, niepotrzebnej ilości wkładów chłonnych wewnątrz pieluszki otwierają się samoczynnie, dając informację rodzicowi: Jest mi niewygodnie lub Urosłem/urosłam.

dwie_piel

4. Wkłady chłonne najwyższej jakości

Kluczowym elementem systemu pieluszek Mommy Mouse są wkłady chłonne. Zastosowany materiał chłonny został zaprojektowany dla firmy pod specjalnym nadzorem MM System Diapers – właściciela marki. Niezwykle miękka i wyjątkowo chłonna dzianina, która 100% właściwości chłonnych osiąga już po pierwszym praniu, zamknięta została w materiale Thermo, który pomaga rozprowadzić wilgoć we wkładach natychmiast po zmoczeniu, tak aby dziecko miało jak najkrótszy kontakt z moczem.

Wkłady chłonne dbają również  o mamy – skóra na rękach nie ma kontaktu z mikrofibrą lecz z delikatnym materiałem Thermo.

pieluchy4

5. Dopasowanie

Najważniejszą cechą wkładów Mommy Mouse jest ich doskonałe dopasowanie do szerokości w kroczku dziecka. Wkład przy zachowaniu optymalnej szerokości powierzchni chłonnej miękko układa się między nóżkami, nie krępując ruchów maluszka. Pieluszka Mommy Mouse, z odpowiednio dobranym wkładem chłonnym, nie tworzy tzw. „dużej pupy” i nie wymaga żadnych specjalnych ubrań. Ma wymiary zbliżone do pieluszek jednorazowych, zapewniając równocześnie doskonałą ochronę ubranek przed zamoczeniem.

6. Siateczka bezpieczeństwa

Otulacz zawiera wewnątrz siateczkę, która izoluje skórę dziecka przed bezpośrednim kontaktem z laminatem PUL. Chroni też warstwę wodoodporną pieluszki przed zadrapaniem paznokciami rodziców.

SLONECZKO_otulacz-membrana-schemat

7. Trzy rodzaje pieluszek

System pieluchowania Mommy Mouse ma do wyboru trzy typy pieluszek: Pieluszkę Kieszonkę, Pieluszkę SIO (Snap-In-One) i Otulacz. Pieluszki w jednym wzorze można od siebie łatwo odróżnić – każda z nich ma inny wygląd łapek.

3pieluchy

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *