Kategorie
Artykuł sponsorowany Rzeczy dla dzieci

Organic made in Poland – wyprawka dla noworodka Baby Things

Choć na rynku jest wiele marek i producentów tekstyliów dla najmłodszych, niektóre z nich zasługują na szczególną uwagę… Dziś przedstawiamy wam markę, która z powodzeniem odradza polską tradycję włókienniczą i to w wersji organic.

Baby Things to rzeczy, które są niezbędne w wyprawce dla dziecka: kolorowe pieluszki tetrowe i flanelowe, ręczniki, pieluszki odbekiwaczki, kocyki i rożki.

Jeśli masz w ręku produkty z metką Baby Things, masz także 100% gwarancję, że materiał powstał w fabrykach w Polsce, jest certyfikowany, tym samym bezpieczny dla dziecka. Baby Things używa do swojej produkcji tylko materiałów objętych certyfikatem Global Organic Textile Standard (GOTS). Jest on uznawany za światowego lidera w normie przetwarzania wyrobów włókienniczych z włókien organicznych.

babythings3

Jest jeszcze jedna – bardzo zasadnicza – cecha Baby Things, mianowicie cena. Produkty wykonane z certyfikowanego materiału organicznego nie muszą być dużo droższe od swoich nieekologicznych i najprawdopodobniej chińskich odpowiedników. Sprawdźcie ceny, by mile się zaskoczyć.

Baby Things – organiczna wyprawka

Pieluszki tetrowe i flanelowe

– tego produktu nie może zabraknąć w dziecięcej wyprawce. Wiedzą o tym także nasze mamy i babcie.

babythings7

Ilość zastosowań jest nieograniczona:

  • podczas karmienia do odbijania, wycierania,
  • podczas spaceru/drzemki jako kocyk, osłonka przed słońcem,
  • jako prześcieradło do wózka,
  • do przewijania, jako podkład do przewijania lub osłonka na przewijak.
babythingd8

Pieluszki ulewaczko-odbekiwaczki to wzór i patent Baby Things. Stworzone do tego, by zabezpieczyć rodzica w momencie noszenia dziecka do odbijania lub niemowlaka z tendencją do ulewania.

Ręcznik z frotte

– wyprodukowane z 100% bawełny sprawdzą się podczas pierwszych i… kolejnych kąpieli. Wielkość dostosowana do małego dziecka (do roku) z praktycznym kapturkiem zabezpieczającym główkę.

babythings5

Kocyk

– przyda się w domu, na spacerze, w samochodzie. Wykonany z polskiej bawełny i polaru, o oryginalnym dizajnie, podkreśli estetykę innych akcesoriów dziecka.

babythings10

Rożki otulacze  

– to część wyposażenia które szczególnie się przyda, kiedy dziecko przychodzi na świat w czasie jesienno zimowym. Jest miękki i ciepły, uszytyz bawełny oraz jednobarwnego polaru. W środku wypełniony ciepłą watoliną. Warstwa polarowa zapewni dziecku komfort termiczny a delikatność w dotyku – miękka bawełna. Może służyć także jako kołderka.

babythings4

W nadchodzącej kolekcji producenci zapowiadają nowości oraz coś niezbędnego dla każdej mamy. Zaglądajcie na FB Baby Things.

babythings_logo

Zapraszamy także na stronę BabyThings.pl

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne


Mądry rodzic, bo czyta…

Sprawdź, co dobrego wydaliśmy ostatnio w Natuli.

Czytamy 1000 książek rocznie, by wybrać dla ciebie te najlepsze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.