Kategorie
Recenzje

Organiczny olejek do masażu Alteya Organics

Organiczny olejek do masażu niemowląt Alteya Organics

Niemowlęta i małe dzieci uwielbiają być masowane. Wieczorny masaż, który jest częścią rytuału powtarzanego co wieczór przed zaśnięciem, sprawia, że dzieci wyciszają się, są zrelaksowane – tak działa dotyk. Do masażu najczęściej wykorzystujemy olejek, którego właściwości dodatkowo nastrajają dzieci na spokojny sen. Organiczny olejek do masażu Alteya Organics o delikatnym, naturalnym zapachu jest wolny od barwników, chemii, konserwantów i pestycydów. Jego wyłącznie naturalne składniki sprawiają, że możemy stosować go bezpiecznie, masując noworodki od pierwszego dnia życia. Co więcej, jego składniki mają działanie kojące podrażnienia, także te spowodowane odparzeniami, np. nagietek, olejek z nasion moreli, olejek z róży damasceńskiej.

massage-oil

Czy olejek spodobał się Szymonkowi i jego rodzicom, którzy niedawno testowali dla nas Organiczny Balsam do pupy Alteya Organics? Karol, tata chłopca, opowiada: „Olejek do masażu stosujemy od narodzin synka. Starszą córkę (3 lata) również niemal co wieczór masujemy. To część naszego wieczornego rytuału. Dotyk poprzez masaż daje bardzo widoczne rezultaty, wpływa korzystnie na psychikę dziecka, ale też na jego skórę. Wybór odpowiedniego olejku jest istotny – nie może być zbyt lejący, nie może też intensywnie pachnieć. Dobrze jeśli jest wydajny i ma długą datę ważności. Naszym wymaganiom odpowiada organiczny olejek Alteya Organics. Stosujemy go od kilku tygodni do masowania dwójki dzieci, a czasem nawet siebie. Ma odpowiednią konsystencję i delikatny ziołowy zapach. Jest wygodny w aplikacji – ma pompkę. Szczelne opakowanie to duży plus, szczególnie podczas wyjazdów. Czy jest skuteczny? Owszem, kiedy już dojdzie do podrażnienia skóry Szymka, co w upalne dni zdarza się częściej niż w zimnych miesiącach roku, przynosi natychmiastową ulgę popękanej, wysuszonej i podrażnionej skórze. Często stosujemy olejek także do kąpieli dzieci. Ich skóra staje się wtedy zauważalnie bardziej miękka, ma zdrowy wygląd”.

Organiczny olejek do masażu Alteya Organics:

  • jest idealny do masażu i do kąpieli,
  • nawilża i chroni skórę oraz koi zmysły dziecka,
  • jest wolny od barwników, substancji chemicznych, sztucznych konserwantów i pestycydów,
  • składa się z delikatnych, naturalnych ekstraktów odżywczych bez dodatku wody,
  • może być stosowany do pielęgnacji noworodków począwszy od pierwszego dnia życia,
  • butelka 125 ml wystarcza na kilka miesięcy stosowania (w przypadku jednego dziecka).

Skład:

Organic prunus armeniaca kernel oil, organic olea europea (olive) fruit oil, organic simmondsia chinensis (jojoba) seed oil, organic calendula officinalis flower oil, tocopherol (vitamin E), organic rosa damascena (rose) flower oil, organic athemis nobilis (roman chamomile) flower oil, eugenol, geraniol, citronellol, linalool.

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne


Mądry rodzic, bo czyta…

Sprawdź, co dobrego wydaliśmy ostatnio w Natuli.

Czytamy 1000 książek rocznie, by wybrać dla ciebie te najlepsze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.