Kategorie
Rodzina

Ozdoby świąteczne, cz.2. Choinki z kredkowych strużyn

Kolejna propozycja ozdoby  świątecznej do samodzielnego wykonania – choinka ze strużyn. Choinki są oryginalne, ekologiczne i piękne!

Kolejna propozycja ozdoby  świątecznej do samodzielnego wykonania – choinka ze strużyn. Choinki są oryginalne, ekologiczne i piękne!

Potrzebne będą: kolorowe kredki, temperówka, klej, papier tekturowy, złoty sznurek.

Wykonanie:
Na papierze tekturowym narysuj choinkę i wytnij ją. Posmaruj całość klejem i zaczynając od dołu, wyklejaj choinkę strużynami z kredek – każdy pas w innym kolorze. Odczekaj, aż wszystko wyschnie i to samo zrób z drugiej strony. Na czubku choinki zrób dziurkę na sznurek. Gotowe!

Autor/ka: Marta Grzybek

Konsultant medyczny, biotechnolog, doświadczony wykładowca, specjalista żywienia w Akademii Żywienia Naturalnego „Sattwa” oraz w Instytucie Psychodietetyki we Wrocławiu. Propagatorka świadomego i zdrowego trybu życia, hołduje idei Slow Foods. Uczestniczka wielu konferencji i szkoleń z zakresu makrobiotyki, kuchni pięcioprzemianowej i dietetyki TCM. Jest certyfikowaną terapeutką metody R.E.S.E.T. oraz moderatorką ogólnopolskiego projektu Zdrowy Przedszkolak. Pasjonatka dobrej sztuki kulinarnej. Autorka bloga kulinarnego- www.kuchnianaturalna.blogspot.com. Stworzyła program wspólnych eko-zakupów tzw. Good Choice oraz Wrocławską Kooperatywę Spożywczą. Współpracuje z kilkoma portalami o tematyce zdrowotnej, pisząc artykuły dotyczące zdrowego odżywiania. Od wielu lat zajmuje się prowadzeniem profesjonalnych szkoleń dla specjalistów oraz osób zainteresowanych tematem żywienia człowieka zdrowego i chorego, prowadzi również warsztaty kulinarne dla dzieci i dorosłych w ramach swojego autorskiego programu. W wolnej chwili fotografuje: www.martagrzybek.selia.pl. Prywatnie mama 6-letniej Poli, kreatywnej i wesołej dziewczynki, która inspiruje i motywuje każdego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.