Kategorie
Recenzje

Pastelowe kredki Studio Skinky

Dziecko i kredki to zawsze świetna zabawa. Rysować lubią już roczne maluchy, które chwytają kredkę w piąstkę i kreślą pierwsze arcydzieła. Szczególnie tym najmłodszym dzieciom polecamy kredki stożkowe Playon Pastel marki Studio Skinky.

Kredki stożkowe są dostępne w sklepie cocoshki.pl.

kredki6

Rysowanie to świetna zabawa!

Nietypowy kształt kredek pełni dwie funkcje. Wydrążone środki kredek sprawiają, że małe rączki pewnie je chwytają, co ułatwia rysowanie. Poza tym dzięki wydrążeniom kredki są łatwe w przechowywaniu – można ułożyć je jedną na drugą i schować do pudełka. Kredkami stożkowymi można się bawić. To małe klocki, z których dziecko może zbudować wieżę, rakietę, pociąg lub płot. Wielką zaletą kredek jest to, że dziecko może chwytać je w dowolny sposób, a i tak za każdym razem pozostawi ślad na kartce. Dzięki temu powstają cienkie i grube kreski o różnej intensywności koloru. A pamiętajmy, że świat kolorów jest dla dzieci niezwykle ciekawy!

kredki5

Pastelowe kredki Studio Skinky zostały stworzone do tego, by malować nimi po ciemnych powierzchniach. Na białych kartkach kolory zestawu Playon Pastel nie będą tak wyraziste jak te w kolorze Playon Primery, które mieliśmy okazję testować kilka miesięcy temu. Jednak rysując nimi po czarnym czy zielonym bristolu lub papierze kolorowym dzieci tworzą magiczne obrazy. Jasne, ciepłe barwy na ciemnym tle to dla wielu dzieci rzadki widok, być może dlatego malowanie pastelowymi kolorami sprawia im tak dużą radość. Malowanie to czas na eksperymenty.

Kredki są niezwykle wytrzymałe i bezpieczne, czyli idealne dla najmłodszych dzieci. Znoszą upadki z dużych wysokości, nie kruszą się, nie malują po skórze i materiale, ale po ścianach już tak. Posiadają certyfikat jakości, co jest szczególnie ważne, ponieważ z pewnością małe dzieci będą próbowały, jak kredki smakują.

kredki9

Kredki stożkowe Studio Skinky:

  • są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: pastelowej oraz podstawowej (intensywne barwy),
  • są bardzo wydajne – kredki wystarczą na lata rysowania,
  • opakowanie zawiera 12 kredek w różnych kolorach,
  • wykonane są z nietoksycznego wosku – certyfikowane w USA przez Art & Creative Materials Institute. Są oznaczone znakiem CE (European safety standard),
  • wysoką cenę rekompensuje bardzo wysoka jakość wykonania,
  • to świetny pomysł na prezent!
kredki10
Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.