Kategorie
Artykuł sponsorowany Rzeczy dla dzieci

Patelnia do naleśników Nordic Ware

Dzieci kochają jeść posiłki wspólnie z rodzicami, ponieważ właśnie te chwile wzmacniają nasze więzi rodzinne i pomagają pielęgnować wzajemne relacje. Czy może być zatem coś piękniejszego od pysznego, niebanalnego posiłku z całą rodziną – na przykład oryginalnie przyrządzonych naleśników?

Dzieci kochają jeść posiłki wspólnie z rodzicami, ponieważ właśnie te chwile wzmacniają nasze więzi rodzinne i pomagają pielęgnować wzajemne relacje. Czy może być zatem coś piękniejszego od pysznego, niebanalnego posiłku z całą rodziną – na przykład oryginalnie przyrządzonych naleśników?

patelnia1

Wesoła patelnia do naleśników marki Nordic Ware to absolutna nowość w Polsce! Zamienia ona zwykłe naleśniki w nietuzinkowe, wesołe placki, które wprawią domowników w dobry nastrój zarówno z powodu smaku, jak i wyglądu! Na powierzchni patelni wytłoczonych jest kilka form, które nadadzą plackom niepowtarzalnego charakteru. To doskonała propozycja zwłaszcza dla maluchów – zabawne wzory widoczne na naleśnikach z pewnością zachęcą do jedzenia.

Jak zrozumieć małe dziecko

Poradnik pomagający w codziennej opiece nad Twoim dzieckiem

Zobacz w księgarni Natuli.pl

W zależności od wybranego modelu patelni można przyrządzić placki z podobizną dzikich zwierząt, zwierząt z farmy, owadów ogrodowych czy też placki „uśmiechające się” do dziecka, czyli z wesołymi minkami. W ofercie jest nawet patelnia stworzona z myślą o Świętach Bożego Narodzenia, na której zrobisz placki z podobizną Świętego Mikołaja, bałwanka czy choinki!

parelnia2

Nowa dyscyplina. Ciepłe, spokojne i pewne wychowanie od małego dziecka do nastolatka

Jak być przewodnikiem dziecka i odpowiedzialnie orientować je w tym chaotycznym świecie. 
Autor mówi: rodzice, nie warto wdawać się w negocjacje, ciągle prosić, stawiać tylu pytań. Mamy inne rozwiązania, znacznie skuteczniejsze i korzystniejsze dla naszych relacji z dziećmi. Stoi za nimi nowa dyscyplina. I wcale nie trzeba być przy tym surowym.

CHCESZ? KLIKNIJ!

Patelnię wyprodukowano w USA i wykonano z wysokiej klasy odpornego i bezpiecznego dla dzieci materiału, z poszanowaniem środowiska naturalnego. Dzięki wysokiej jakości wykonania będzie mogła służyć Twojej rodzinie naprawdę przez długie lata! Specjalna, łatwa w czyszczeniu i nieprzywierająca powłoka sprawia, że naleśniki nie przyklejają się do powierzchni i pięknie, równomiernie brązowieją podczas smażenia. Ze względu na aluminiowy spód nie wolno używać patelni na kuchenkach indukcyjnych, natomiast z powodzeniem można jej używać na kuchenkach elektrycznych i gazowych.

mama-plus

Cena patelni od 154 zł do 169 zł w zależności od modelu. Pełną kolekcję patelni Nordic Ware, a także wiele innych pomysłowych akcesoriów dla dzieci i rodziców, kupisz w sklepie MamaPlus.pl. Sklep wraz z zakupioną patelnią dostarcza instrukcję jej użytkowania oraz przepis na pyszne placki naleśnikowe .

patelnia3
Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne


Mądry rodzic, bo czyta…

Sprawdź, co dobrego wydaliśmy ostatnio w Natuli.

Czytamy 1000 książek rocznie, by wybrać dla ciebie te najlepsze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.