Kategorie
Produkty Rzeczy dla dzieci

Plus-Plus – kreatywne klocki na miarę XXI wieku

Wydaje się, że Duńczycy projektowanie klocków mają we krwi, choć gdy 80. lat temu wprowadzono na rynek pierwsze klocki Lego, nikt nie przypuszczał, jak wielki sukces uda im się odnieść. Dziś kolejna duńska firma przebojem wkracza na światowy rynek, proponując nową jakość konstruowania przestrzennego (choć nie tylko!) dla małych i dużych fanów budowania.

Kup klocki w Natuli.pl Klocki Plus-Plus

W krainie Legolandu, gdzieś pod Kopenhagą, powstają dziś klocki, będące doskonałym zaproszeniem do tworzenia. Dzięki nim twoje dziecko ma szansę rozwinąć swoją wyobraźnię, ćwiczyć zręczność, cierpliwość i budować swoje kompetencje społeczne, zapraszając do wspólnej zabawy klockami swoich przyjaciół.

plus_plus_fb3

Te klocki, to w świecie gotowych rozwiązań i powszechnych instrukcji obsługi do wszystkiego, hołd złożony otwartej kreatywności. Tu nie ma jednego rozwiązania, jednego poprawnie zbudowanego modelu – a wszystko pozostaje kwestią otwartości. Gdy zbudujesz już swój wymarzony model, zawsze możesz przystąpić do budowy kolejnego. A każdy z nich może być na swój sposób niepowtarzalny.

plus_plus_fb2

Bo najlepsze klocki to te najprostsze, zachwycające strukturą, wyrazistą barwą i ciekawym kształtem. Maluchy z łatwością mogą je składać i samodzielnie budować wymyślne konstrukcje, a potem równie łatwo burzyć, aby zacząć budowę czegoś zupełnie nowego. Klocki Plus-Plus, wykonane z materiałów wolnych od szkodliwych flatanów oraz PCV, dają możliwość budowy zarówno płaskich, jak i przestrzennych struktur. Jedynym ograniczeniem pozostaje wyobraźnia. A ta, jak wiadomo, potrafi nas czasem zaskoczyć. Zresztą, spójrzcie sami:

W ciągu zaledwie kilku lat klocki Plus-Plus zdołały podbić rodzimy, duński rynek, zyskując ogromną popularność wśród tamtejszych dzieci (i rodziców!). Furtką do sukcesu okazała się ich prostota, będąca otwartym zaproszeniem do zabawy. Doceniono je także na międzynarodowym rynku, a Plus-Plus wielokrotnie nagradzano i wyróżniano podczas prestiżowych konkursów i targów na terenie całej Europy.

plus_plus_fb1

Klocki przeznaczone dla chłopców i dziewczynek w wieku 3 do 12 lat, spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa i cieszą oko, zdobywając serca kolejnych maluchów. Wróżymy im sukces, na miarę tego, który od 80. lat nieprzerwanie towarzyszy klockom Lego. Najlepsze jeszcze przed nimi!

Kup klocki w Natuli.pl Klocki Plus-Plus

Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.