Kategorie
Recenzje

Pojemnik na zużyte baterie BatRecycle

Bezpieczne przechowywanie zużytych baterii w domu od jakiegoś czasu było dla mnie problemem, zwłaszcza że używam ich sporo. Od niedawna korzystam z BatRecycle – pojemnika na zużyte baterie z wbudowanym testerem ich zużycia. To innowacyjny produkt, niezwykle przydatny w każdym domu!

Bezpieczne przechowywanie zużytych baterii w domu od jakiegoś czasu było dla mnie problemem, zwłaszcza że używam ich sporo. Kiedy baterie się wyczerpują, zwykle gromadzę je w jednym miejscu, np. kubeczku. Kiedy uzbierałam ich większą liczbę, zanosiłam do punktu zbiórki baterii w zaprzyjaźnionym sklepie. Od niedawna korzystam z BatRecycle – pojemnika na zużyte baterie z wbudowanym testerem ich zużycia. To innowacyjny produkt, niezwykle przydatny w każdym domu!

badracycle

Jak zrozumieć małe dziecko

Poradnik pomagający w codziennej opiece nad Twoim dzieckiem

Zobacz w księgarni Natuli.pl

Bezpieczne przechowywanie

Pojemnik spełnia dwie funkcje: sprawdza poziom zużycia baterii typu AA, AAA (najbardziej popularne, tzw. paluszki), C, D oraz pozwala w bezpieczny sposób je gromadzić i przechowywać. Obsługa pojemnika jest bardzo prosta. Wybrany typ baterii umieszczamy w odpowiednim gnieździe w pokrywie pojemnika. Musimy się upewnić, że bateria jest prawidłowo umieszczona. Następnie naciskamy mały przycisk, który odpowiada danemu typowi baterii. Ja najczęściej korzystam z popularnych paluszków i to je najczęściej sprawdzam. Lampki w kolorze czerwonym, żółtym i zielonym na skali LED informują nas, w jakim stopniu zużyta jest sprawdzana bateria.

To wspaniałe rozwiązanie, ponieważ często zdarza się, że bateria, mimo iż nie działa w zabawce dziecka, nie jest jeszcze całkowicie zużyta. Wtedy można ją jeszcze wykorzytać, np. w pilocie od tv czy dvd, w elektrycznej szczoteczce do zębów, z zegarku czy spieniaczu do śmietanki. Dzięki temu oszczędzamy pieniądze i przyczyniamy się do troski o środowisko – produkujemy mniej odpadów.

Nowa dyscyplina. Ciepłe, spokojne i pewne wychowanie od małego dziecka do nastolatka

Jak być przewodnikiem dziecka i odpowiedzialnie orientować je w tym chaotycznym świecie. 
Autor mówi: rodzice, nie warto wdawać się w negocjacje, ciągle prosić, stawiać tylu pytań. Mamy inne rozwiązania, znacznie skuteczniejsze i korzystniejsze dla naszych relacji z dziećmi. Stoi za nimi nowa dyscyplina. I wcale nie trzeba być przy tym surowym.

CHCESZ? KLIKNIJ!

Jeszcze słowo o samym pojemniku. Jest estetycznie wykonany, średniej wielkości, pokrywka z testerem baterii i otworem do wrzucania baterii jest czytelna, ma zielony kolor (dobrze się kojarzy). Natomiast pojemnik jest przezroczysty, pozwala zgromadzić ok. 2 kilogramów zużytych baterii. Zapewniam, że w każdym domu znajdzie się na niego miejsce.

badracycle2

Bardzo, bardzo lubimy BatRecycle, ponieważ:

  • rozwiązuje problem poniewierających się po domu niebezpiecznych baterii;
  • możemy sprawdzić poziom zużycia baterii i szybko ocenić, czy możemy nadal korzystać z baterii czy bezpiecznie przechowywać w pojemniku, kiedy są już wyczerpane;
  • zajmuje mało miejsca;
  • w pokrywie pojemnika znajduje się bateria, która zapewnia około 1800 testów baterii o przeciętnej długości 3 sekund;
  • można używać go w domu, w instytucjach różnego typu, w biurze;
  • dzięki niemu oszczędzamy pieniądze i dbamy o środowisko.
Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.