Kategorie
Rodzina

Polskie ubrania dla dzieci. Przegląd ciekawych marek

Postanowiliśmy przyjrzeć się rodzimym firmom tworzącym ubrania dla maluchów i starszaków. Jak się okazało – mamy ich całkiem sporo i stanowią niezłą odskocznię dla “sieciówek”, których ciuchy może nie są wyjątkowe, ale ładne, o w miarę stałej jakości, a przede wszystkim ogólnodostępne

Autor/ka: Marta Sobiło

Matka weganka niewegańskich dzieci. Kiedyś chusty, babyledweaning.pl, pieluchy wielorazowe i ekogadżety, teraz czas na dorośnięcie. Chwyta kadry na emigracji dla pocketsfullofmemories.co.uk. Robi Dopudełki dla facebook.com/dopudelka. Wiecznie rozdarta pomiędzy radością i smutkiem, bo “tak szybko rosną”, czasem coś napisze, chętnie coś przeczyta, instagramowa ekshibicjonistka.

10 odpowiedzi na “Polskie ubrania dla dzieci. Przegląd ciekawych marek”

No ok, mi się podoba, ale, mój syn by się nie dał – niespełna 2latek szpera w szafce tak długo aż znajdzie ubranie z brum brumem, tylko takie się liczy :)

Może i ładne ale za taką cenę to chyba mało kto się skusi. Ja uwielbiam buszować po SecondHandach – tych sprawdzonych i tam również można znaleźć prześliczne cudeńka :)

A ja uwielbiam te rzeczy! I każdy się ogląda za moją Lenką :) a ostatnio odkryłam w krk sklepik małystyl i już nie mogę doczekać się wiosennych rzeczy, mają wszyskie moje ulubione marki :)))

Jest mnóstwo nowych i fajnych marek modowych w Polsce. Ceny też mają w miarę rozsądne, a nie jakieś z kosmosu. Moją ulubioną jest BoccooKids, bo uwielbiam ich wygodne, proste w formie rzeczy, które sa uszyte z porządnych materiałów. Najlepsza inwestycja jak do tej pory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.