Kategorie
Recenzje

Puzzle Mapa Polski CzuCzu

Puzzle Mapa Polski CzuCzu to edukacyjna propozycja dla małych odkrywców. Dzięki podróżom palcem po mapie dzieci poznają ciekawe miejsca w kraju, a wspólne zabawy są inspiracją do rozmów i wycieczek

Puzzle Mapa Polski CzuCzu to edukacyjna propozycja dla małych odkrywców. Dzięki podróżom palcem po mapie dzieci poznają ciekawe miejsca w kraju, a wspólne zabawy są inspiracją do rozmów i wycieczek.

mapa-polski

Zestaw składa się z 84 dużych, wytrzymałych elementów. Ich wymiar po ułożeniu to 48x68cm. Puzzle są przeznaczone dla dzieci powyżej 5. roku życia. Faktycznie, młodsze dziecko może mieć trudność z ich ułożeniem, ale nie jest to przeszkodą. Po prostu dorosły czy starsze rodzeństwo układa wspólnie z maluchem, co jest świetna okazją do wspólnego spędzania czasu.

Wspólne podróże

Ala, rezolutna czterolatka, postanowiła, że zmierzy się z puzzlami Mapa Polski. Skłoniło ją do tego opakowanie puzzli, które jest bardzo ciekawe, interesujące dla dziecka, kolorowe. Poza tym produkty CzuCzu są obecne w naszym domu od dłuższego czasu, znamy je i lubimy i mamy pewność, że stanowią gwarancję świetnej zabawy. Puzzle układałyśmy razem, rozmawiając przy okazji o miejscach w Polsce, które już mieliśmy okazję odwiedzić, oraz o tych, które planujemy zobaczyć. Układając puzzle po raz kolejny, czułyśmy, jakbyśmy robiły to pierwszy raz. Za każdym razem odkrywamy nowe szczegóły, wymyślamy ciekawe zabawy, opowiadam córce ciekawostki historyczne czy przyrodnicze, a także legendy dotyczące któregoś z regionów Polski. Po CzuCzu spodziewałam się wysokiej jakości wykonania, troski o detale, mocy kolorów. I po raz kolejny się nie zawiodłam.

4

Puzzle Mapa Polski CzuCzu:

  • świetny pomysł na kreatywne spędzanie czasu z dzieckiem;
  • elementy i poziom trudności jest dostosowany do rekomendowanego wieku dziecka (powyżej 5. r. ż.), ale młodszy przedszkolak również sobie z nimi poradzi;
  • ciekawa grafika zachęca do nauki przez zabawę;
  • jakość wykonania na wysokim poziomie – dzięki temu puzzle posłużą bardzo długo;
  • to świetny pomysł na prezent.

Podsumowując, polecam Puzzle Mapa Polski CzuCzu przedszkolakom i starszakom. Lekcja historii, geografii czy języka polskiego połączona ze znakomitą zabawą to recepta na udany jesienno-zimowy wieczór.

2
Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.