Kategorie
Ekowiadomości

Rodzicielstwo Bliskości – nowe książki Wydawnictwa Mamania

Wydawnictwo Mamania wydało dwie książki z cyku Rodzicielstwo Bliskości, autorstwa Claude Didierjean-Jouveau – Droga Mleczna i Poród bez granic.

Wydawnictwo Mamania wydało dwie książki z cyku Rodzicielstwo Bliskości, autorstwa Claude Didierjean-Jouveau – Droga Mleczna i Poród bez granic.

Rodzicielstwo bliskości to rewelacyjna, francuska seria książek poruszających różne aspekty budowania mądrej i głębokiej relacji dziecko-rodzic. Claude Didierjean-Jouveau pisze o narodzinach, noszeniu w chuście, spaniu z dzieckiem, rodzicielstwie bez przemocy, karmieniu piersią i radzeniu sobie z płaczem malucha w sposób przystępny, interesujący i z głębokim zrozumieniem dla uczuć dziecka oraz jego rodziców.

Po Drogę mleczną powinna sięgnąć każda przyszła mama, która chciałaby z sukcesem karmić swoje dziecko piersią. Jej autorka jest francuską ekspertkę od laktacji, wieloletnią prezeskę La Leche League, największej międzynarodowej organizacji wspierającej karmienie piersią. W przystępny i ciepły sposób opisuje to, czego młoda mama może spodziewać się po pierwszych chwilach z noworodkiem, przeprowadza ją przez trudne momenty, obala laktacyjne mity, przedstawia zdrowotne aspekty karmienia piersią, lecz przede wszystkim uczy kobiety zaufania – do siebie, swojego ciała i nowonarodzonego dziecka.

Poród bez granic to książka o porodach naturalnych, która pomaga przyszłej mamie przejść świadomie przez okres ciąży, poród i wprowadza ją w pierwsze chwile z dzieckiem.

Polecamy!
Więcej na: www.natuli.pl
Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.