Kategorie
produkty rzeczy dla dzieci

Najlepsze na rynku smoczki kauczukowe – Hevea

Decyzję dotyczącą tego, czy podać dziecku smoczek, musimy podjąć sami. Tym, którzy się na to zdecydują, możemy jedynie podsunąć najlepszy wybór z możliwych – smoczki marki Hevea: w całości odlane z naturalnego kauczuku, wolne od szkodliwych substancji i wyjątkowo sprężyste.

Smoczki możecie kupić w Natuli.pl – Smoczki Hevea

Nie przekonujemy was do tego, by używać smoczków – każdy ma swoje argumenty, swoją rodzicielską drogę i swój pomysł na to, jak pielęgnować dziecko. Ale jeśli zdecydujecie się na podanie dziecku smoczka, zwróćcie uwagę na to, z jakiego materiału został zrobiony. I wybierzcie taki, który będzie dla waszego malucha bezpieczny. Smoczki Hevea to jeden z najlepszych wyborów, jakich pod tym względem możecie dokonać. A oto, dlaczego:

seria rodzicielska

Jak zrozumieć małe dziecko

34 PLN

#StopTrenowaniu – przeczytaj książkę, która wprowadzi i rozwinie Twoje świadome rodzicielstwo. Rodzicielstwo bez „instrukcji obsługi” i szkodliwych rad.

  • duńskie smoczki Hevea wykonane są w 100% z naturalnego kauczuku, pozyskiwanego z drzewa o tej samej nazwie,
  • materiał, z którego wykonano smoczki jest wolny od szkodliwych substancji: bisfenolu, PVC oraz ftalanów,
  • to wyjątkowe smoczki, ponieważ są bezpieczne dla dzieci i środowiska,
  • smoczki odlane są w całości z kauczuku, dlatego nie ma w nich żadnych połączeń i pęknięć, gdzie mógłby zalegać bród i bakterie,
  • mają ergonomiczny kształt, bezpieczny dla dziecka,
  • charakteryzują się dużą wytrzymałością, wystarczają na minimum 2 miesiące,
  • posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty, spełniają unijne normy bezpieczeństwa,
  • charakteryzują się dużą sprężystością, a kauczuk z którego są wykonane, jest tak delikatny, że nawet jeśli dziecko zaśnie z takim smoczkiem w buzi, na jego twarzy nie odbiją się żadne ślady,
  • pudełka, w których sprzedawane są smoczki Hevea, wykonane są z biodegradowalnych materiałów z odzysku.
hevea2

Ostatnim argumentem przesądzającym o tym, że Hevea to strzał w dziesiątkę, niech będzie fakt, że jest to firma odpowiedzialna społecznie, która część środków ze sprzedaży przeznacza na wsparcie dla fundacji WWF. Wszystkie jej produkty powstają w malezyjskich fabrykach, w których przestrzegane są prawa pracownicze, a sami pracownicy są odpowiednio wynagradzani. Jeśli więc mamy wybór – wybierajmy świadomie, stawiając na produkty firm, które głęboko wierzą w ekologię. Hevea jest jedną z tych marek, które nie powinny budzić żadnych wątpliwości.

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *