Kategorie
recenzje

Tablica samoprzylepna

Tablica samoprzylepna – świetne rozwiązanie do kuchni, pokoju dziecięcego i nie tylko. Świetna i niedroga alternatywa dla ciężkich i zwykle mało funkcjonalnych tablic do pisania. Stanowi element dekoracyjny, pełni funkcję notatnika. W dodatku jest wielokrotnego użytku, można ją łatwo przyciąć, przykleić i odkleić. Tablicę samoprzylepną przysłał nam sklep z akcesoriami Mieszkaj i Gotuj

Świetne książki dla rodziców i dzieci... zobacz naszą KSIĘGARNIĘ NATULI

Tablica samoprzylepna – świetne rozwiązanie do kuchni, pokoju dziecięcego i nie tylko. Świetna i niedroga alternatywa dla ciężkich i zwykle mało funkcjonalnych tablic do pisania. Stanowi element dekoracyjny, pełni funkcję notatnika. W dodatku jest wielokrotnego użytku, można ją łatwo przyciąć, przykleić i odkleić. Tablicę samoprzylepną przysłał nam sklep z akcesoriami Mieszkaj i Gotuj.

tablica

Do zabawy, na notatki

Prosty pomysł, a ile potrafi dać radości! Tablica nie wymaga wiele – tylko gładkiej, dobrze oczyszczonej powierzchni, kawałka kredy i szmatki. Powierzchnia nie musi być duża. Ja przykleiłam tablicę na drzwiach lodówki, ale równie dobrze może pełnić swoje funkcje na ścianie, drzwiach, oknie lub na dowolnym meblu. Jestem pewna, że w każdym domu uda się wygospodarować na nią niewielką przestrzeń.

Czytasz artykuł … i bardzo dobrze

Piszemy i wydajemy książki, tworzymy magazyn dla rodziców, prowadzimy super księgarnię. Jeśli nas nie znasz… kliknij i

Inny pomysł na wykorzystanie tablicy – wycinam z niej małe prostokąty, które podpisuję i naklejam na przetworach. Kolejny – wycinam wąskie paski i białą kredką lub mazakiem piszę imię i nazwisko córki, a następnie naklejam np. na worek na strój gimnastyczny lub wewnątrz przedszkolnych kapci.

tablica

Samoprzylepna tablica:

  • przyda się do wielu dziecięcych zabaw, zapisywania planu lekcji, obowiązków lub wiadomości,
  • można ją przylepić i równie łatwo odlepić, a nawet przylepić ponownie w innym miejscu,
  • nie zostawia smug, śladów,
  • zajmuje mało miejsca,
  • można ją dowolnie przycinać, tworząc ciekawe kształty,
  • wymiary: 200 x 45 cm,
  • ma certyfikat bezpieczeństwa.

JAK DOBRZE, ŻE TO REKLAMA KSIĄŻEK

Dodaj mi skrzydeł
35 PLN
Jak zrozumieć małe dziecko
35 PLN
Rozwój seksualny dzieci
34 PLN

Autor/ka: Karolina Ślusarczyk

Filolog, pedagog, redaktorka serwisu Dzieci są ważne. Mieszka z rodziną na wsi. Miłuje książki, ubóstwia naturę i aktywny tryb życia. Kocha polskie Tatry i Bieszczady. Mama Alicji i Igi.


Bestsellery księgarni NATULI

Tematy, którymi się zajmujemy:

3 odpowiedzi na “Tablica samoprzylepna”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *