Kategorie
Artykuł sponsorowany

Targi Książki i Mediów VIVELO 2023. Cztery dni z literaturą i najnowszymi technologiami

Wyobrażamy sobie miejsce, w którym możemy swobodnie czytać książki, karmić dzieci i odkrywać korzyści płynące z chustonoszenia, a później… wskoczyć do świata najnowszych technologii. Tylko jak połączyć literackie, czułe podróże z komputerami gamingowymi, konsolami i symulatorami? Organizatorzy wydarzenia, które odbędzie się w drugiej połowie maja w Warszawie, już to wiedzą. Czas na Targi Książki i Mediów VIVELO 2023!

Targi Książki i Mediów VIVELO 2023 zbliżają się wielkimi krokami. W dniach 18–21 maja na Stadionie PGE Narodowym spotkamy się twórcami miłosnych opowiadań, fotografami tworzącymi książki o fotografii i podróżach, poznamy przedstawicieli branży wydawniczej, wydawców mediów tradycyjnych i internetowych. Brzmi świetnie, prawda? A to jeszcze nie koniec! Bo, oprócz literackich uniesień, organizatorzy targów wyznaczyli też strefy dla wszystkich osób, które chcą ze swobodą poruszać się w social mediach, nagrywać podcasty (wykorzystując przy tym najnowsze oprogramowania audio!), robić świetne zdjęcia, a po godzinach odpalać PlayStation 5, zakładać gogle i zanurzać się w wirtualnej rzeczywistości. Jakimi jeszcze atrakcjami będzie wypełniona przestrzeń Targów Książki i Mediów VIVELO?

Targi Książki i Mediów VIVELO 

Zapraszamy w kulturalną podróż, podczas której tradycyjna książka spotka się ze światem nowoczesnych technologii.


Poznaj nasze wyjątkowe strefy, które w trakcie targów znaleźć będzie można po hashtagach:

#dzieńdobry  #mamatatadziecko  #booktok  #gaming  #wystawcy  #scenagłówna  #audio  #lifestyle  #szkoła  #spotkajautora  #lifecooking  #agenciliteraccy

Targi Książki i Mediów VIVELO 2023. Dla miłośników podróży bliskich i dalekich, fotografów, czytelników i wydawców

Do tworzenia własnych treści multimedialnych przejdziemy w drugiej części tego tekstu, ale zaczniemy od książek, a konkretnie – strefy #mamatatadziecko. Została ona przygotowana z myślą o całej społeczności czytelników, bez względu na wiek. Na najmłodszych uczestników czekać będą ciekawe animacje, dla tych nieco starszych – inspirujące teatrzyki. W programie wydarzenia znaleźliśmy też warsztaty logopedyczne, warsztaty mindfulness i pokaz chustonoszenia, a to wszystko w przestrzeni przyjaznej rodzicom z dziećmi (będzie miejsce do karmienia i przewijania, a nawet parking dla wózków!). W tej strefie zobaczymy ulubionych bohaterów książek (m.in. Kicię Kocię i Harrego Pottera), a w strefie #scenagłówna – spotkamy się z autorami książek.

Nowatorskie forum dyskusyjne i tajniki tworzenia audiobooków na wyciągnięcie ręki

Targi VIVELO zainteresują nie tylko odwiedzających, którzy konsumują ogromne ilości książki w drukowanej odsłonie, ale też zainteresowanych najnowszymi trendami technologicznymi. W trakcie targów spotkamy się z producentami podcastów, dowiemy się, z czym wiąże się internetowa popularność, sprawdzimy, jak robić zdjęcia wnętrz i potraw, a także na żywo przekonamy się, jak działa najnowsze oprogramowanie audio. Już w drugiej połowie maja odwiedzimy tę unikalną przestrzeń targową i mamy ogromną nadzieję, że się z wami w niej spotkamy. Szukajcie nas, NATULI – dzieci są ważne. Czujemy, że nie możemy ominąć takiego wydarzenia. A wy?

Avatar photo

Autor/ka: Sandra Habrych

Doula, instruktorka hipnoporodu, polonistka, wieloletnia redaktorka dziecisawazne.pl. Szczęśliwa żona i mama dwóch chłopców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.