Kategorie
Artykuł sponsorowany Naturalne rodzicielstwo/ Slow Parenting Rodzicielstwo

Wibracje – festiwal dla rodzin, które chcą być jeszcze bliżej siebie

Zrównoważony rozwój, dbanie o siebie, harmonia, ekologia. Hasła, które w ostatnich latach są coraz częściej używane, tutaj nabierają mocy. I to wibrującej! Już 20 lipca 2022 roku rusza kolejna edycja Festiwalu Wibracje – pięciodniowego wydarzenia pełnego inspirujących spotkań, warsztatów, koncertów i tańców.

2017 rok, początek czerwca. Właśnie rozpoczyna się pierwsza edycja Festiwalu Wibracje. Łączy wyjątkowych prelegentów i muzyków, od których płynie fala wartościowych informacji i dźwięków. Dają wsparcie, pomagają uwolnić się od stresu, zapraszają do brania udziału w szeregu aktywności o charakterze rekreacyjnym i wspólnej zabawy. Kogo? Całe rodziny! Tak, już od samego początku Wibracje organizowane są z myślą o całych rodzinach. Atrakcyjna formuła wydarzenia, które jest totalnie niezależne (zgadza się – nie znajdziecie tu krzykliwych banerów wywieszonych przez sponsorów, głośnych reklam i tony ulotek), zachęca do wspólnego spędzania czasu. A tego będzie dużo – w końcu czeka was aż pięć dni pełnych inspirujących spotkań.

16-21.07.2024

Radotki koło Płocka, Osada Młynarza

Festiwal Wibracje

Misją Festiwalu Wibracje jest promowanie dobrostanu psychofizycznego i stylu życia opartego na wolności.

To największy i pierwszy w Polsce festiwal dotyczący zrównoważonego rozwoju, życia w harmonii i zdrowiu ze sobą i otaczającym światem.

Wibracje to wielotysięczna społeczność – pasjonatów życia, charakteryzująca się szczególnym poziomem świadomości. Otwartych, ciepłych, życzliwych – tworzą unikatową atmosferę tego wydarzenia.

Każdy z nas ma swoją wibrację

Wibracje kojarzą nam się głównie z funkcją telefonów komórkowych, jednak – z punktu widzenia nauki – termin ten oznacza drgania o małej amplitudzie i niskiej częstotliwości. Każdy z nas też ma swoją wibrację. Niektórzy nazywają ją aurą, inni – polem elektromagnetycznym. Nazwa nie ma większego znaczenia. Ważna jest za to energia życiowa, jaką ze sobą niesie. Przecież właśnie od tego, w jaki sposób odczuwamy i działamy, zależy to, jakie relacje tworzymy z innymi ludźmi. To nie jest łatwe – zwłaszcza w czasach, gdy wszystko jest powierzchowne, materialne, szybkie, a my jesteśmy przyzwyczajeni do natychmiastowych efektów. Możemy (a nawet powinniśmy!) się jednak samodoskonalić, pogłębiać wiedzę, dbać o swoje zdrowie i harmonijny kontakt z naturą. Inspiracją może być dla nas kilkutysięczna społeczność skupiona wokół Festiwalu Wibracje. Tworzą ją prelegenci, muzycy, pasjonaci życia. Wszyscy ciepli, życzliwi, otwarci na drugiego człowieka. Tylko gdzie ich znaleźć?

Festiwal Wibracje – gdzie się odbywa?

Na malowniczej, mazurskiej wsi. W samym środku wakacji. Od zeszłego roku bowiem Wibracje rozbrzmiewają w Giżach koło Olecka. Wcześniej, w pierwszych czterech edycjach festiwalu, były to położone w województwie mazowieckim Białobrzegi i Serock. Festiwal cieszył się nie tylko ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Warszawy, ale też gości przybywających z wielu innych polskich miast – głównie rodzin z dziećmi. Na organizację wydarzeń wybierane są obszary oddalone od smogu, zgiełku i korporacyjnego pośpiechu, dlatego urokliwe łąki otaczające Jezioro Zegrzyńskie, a od niedawna mazurskie moreny wydają się być miejscem idealnym. Kto może tu przyjechać? Organizatorzy Festiwalu Wibracje zapraszają całe rodziny, w tym również najmłodsze dzieci, które razem ze swoimi opiekunami chcą dzielić rodzinne pasje i odnaleźć wspólne zainteresowania. 

Uwaga! Reklama do czytania

Życie seksualne rodziców

Wasz związek jest dla dziecka modelem. Buduj autentyczną relację.

Cud rodzicielstwa

Rodzicielstwo to nasza życiowa misja. Słuchajmy dzieci!

Tylko dobre książki dla dzieci i rodziców | Księgarnia Natuli

Kiedy odbędzie się Festiwal Wibracje?

Szósta edycja Festiwalu Wibracje rozpocznie się 20 lipca 2022 roku we wspomnianych już Giżach koło Olecka, a zakończy 24 lipca. To pięciodniowe, łączące w sobie wykłady, warsztaty, koncerty i tańce wydarzenie, w czasie którego uczestnicy wspólnie poznają sekrety naturalnego, holistycznego dbania o siebie i życia w harmonii z naturą. Wiedzą i doświadczeniami podzieli się z nami ponad 100 prelegentów z Polski i zagranicy (w tym m.in. Natalia Zięba, przewodniczka po jodze intuicyjnej, a także Zosia i Dawid Rzepeccy – niezwykłe małżeństwo prowadzące warsztaty tantry dla par). W wielu warsztatach będziecie mogli uczestniczyć wspólnie, całymi rodzinami. Pamiętajcie też, że w ramach projektu została wyodrębniona strefa dla dzieci. Dzięki temu nawet najmłodsi uczestnicy będą mogli liczyć na aktywny udział w zabawach i zdobywaniu nowych umiejętności. Gotowi na nowe? Widzimy się w Giżach, przyjedźcie koniecznie!

zdjęcia: Janicki Fotografia

Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.