Kategorie
Recenzje

Wielorazowa pieluszka do pływania Close Parent Pop-In Swim

Pieluszki do pływania potrzebuje każdy mały miłośnik kąpieli w morzu, strumyku, zalewie lub basenie, czy ogródkowym, czy miejskim. Pieluszki jednorazowe do kąpieli są łatwo dostępne, lecz nie są one ani zdrowe, ani tanie. Ze skutecznością także bywa różnie. Dlatego polecamy wielorazową pieluszkę do pływania Close Parent Pop-In Swim ze sklepu Wielorazowe Pieluszki

Pieluszki do pływania potrzebuje każdy mały miłośnik kąpieli w morzu, strumyku, zalewie lub basenie, czy ogródkowym, czy miejskim. Pieluszki jednorazowe do kąpieli są łatwo dostępne, lecz nie są one ani zdrowe, ani tanie. Ze skutecznością także bywa różnie. Dlatego polecamy wielorazową pieluszkę do pływania Close Parent Pop-In Swim ze sklepu Wielorazowe Pieluszki.

Jak zrozumieć małe dziecko

Poradnik pomagający w codziennej opiece nad Twoim dzieckiem

Zobacz w księgarni Natuli.pl
pop-in2

Jednorazówki

Jednorazówki znam doskonale, ponieważ nieraz zakładałam je córce podczas wizyty na basenie. Ich wielką zaletą jest to, że są dostępne w niemal każdej drogerii. W pobliżu mojej miejscowości nie ma sklepu z akcesoriami ekologicznymi, więc łatwiej było mi sięgnąć po jednorazówki. Teraz o wadach. Kiedy nasiąkną wodą, a właściwie przesiąkną, stają się na pupie dziecka ciężarkiem, co krępuje ruchy malucha i sprawia, że jest mu po prostu niewygodnie. Zdarza się także, że chemiczny skład pieluszki odbija się na skórze dziecka, powodując odparzenia czy wysypkę. Są jednorazowe, czyli po użyciu lądują w koszu na śmieci – to nie jest ekonomiczne, ponieważ paczka pieluch kosztuje ok. 25–30 zł (średnio 2,5 zł za sztukę).

Nowa dyscyplina. Ciepłe, spokojne i pewne wychowanie od małego dziecka do nastolatka

Jak być przewodnikiem dziecka i odpowiedzialnie orientować je w tym chaotycznym świecie. 
Autor mówi: rodzice, nie warto wdawać się w negocjacje, ciągle prosić, stawiać tylu pytań. Mamy inne rozwiązania, znacznie skuteczniejsze i korzystniejsze dla naszych relacji z dziećmi. Stoi za nimi nowa dyscyplina. I wcale nie trzeba być przy tym surowym.

CHCESZ? KLIKNIJ!

Wielorazówki

Wielorazowe pieluszki do pływania to całkowite przeciwieństwo jednorazowych. Są bezpieczne dla skóry malucha. Testowana pieluszka Close Parent Pop-In Swim składa się z trzech warstw: wewnątrz jest szybko odprowadzający wilgoć polar, na zewnątrz – materiał odporny na plamy, a między nimi wodoodporna membrana. I taki system działa. Mocz wchłania się wewnątrz i w żaden sposób nie ma kontaktu ze skórą dziecka. Pieluszka nasiąka, ale nie zwiększa znacząco swojej objętości. Nie ma efektu dużej pupy, dziecko nie nosi balastu. Dla niektórych rodziców, szczególnie tych niepieluchujących wielorazowo, nieco kłopotliwe może być przechowywanie pieluszki po kąpieli. Bo jednorazową wyrzucamy od razu, a wielorazową zabieramy ze sobą i dopiero w domu myjemy lub pierzemy. Ważne jest także dopasowanie pieluszki w pasie oraz w nogach. Odpowiednio dobrany rozmiar minimalizuje ryzyko wpadek. Pieluszka Close Parent Pop-In Swim jest dostępna w czterech rozmiarach: od urodzenia (S) do ok. 2 lat (XL).

pop-in

Pieluszka wielorazowa do kąpieli Close Parent Pop-In Swim:

  • jest wykonana ze specjalnego laminatu, który jest lżejszy i bardziej elastyczny niż tradycyjny neopren,
  • jest dostępna w czterech rozmiarach – dzięki temu możemy dopasować pieluszkę do wagi lub wieku dziecka,
  • jest wykonana z dbałością o szczegóły, nie uciska, nie krępuje ruchów dziecka,
  • „trzyma” mocz wewnątrz pieluszki,
  • jej zakup jest ekonomiczny – kosztuje ok. 50 zł,
  • jest ładna, dostępna w wielu kolorach i wzorach.
pop-in3
Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne


Mądry rodzic, bo czyta…

Sprawdź, co dobrego wydaliśmy ostatnio w Natuli.

Czytamy 1000 książek rocznie, by wybrać dla ciebie te najlepsze…

1 odpowiedź na “Wielorazowa pieluszka do pływania Close Parent Pop-In Swim”

My przez pewien czas chodziliśmy na basen z pierworodnym. W pewnym momencie doszliśmy do wniosku, że jednorazowe kąpieluszki są bez sensu i przeszliśmy na wielorazowe. Są też polskie produkty dla dzieci do pływania – np.: kąpieluszki Kokosi. Można też ubrać dziecku na pupcię po prostu wielorazową pieluszkę-kieszonkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.