Kategorie
Artykuł sponsorowany Rzeczy dla dzieci

Zabawki z materiału – Agrafka

Zabawki Agrafki to rzeczy stworzone z przekonania, że warto spędzać kreatywnie czas z dziećmi i budować wokół nich inspirującą przestrzeń. Każda z tych zabawek ma kilka zastosowań, stawia przed dzieckiem zadanie, aby coś urządzić lub odegrać rolę, jest punktem wyjścia i inspiracją do zabawy

Zabawki Agrafki to rzeczy stworzone z przekonania, że warto spędzać kreatywnie czas z dziećmi i budować wokół nich inspirującą przestrzeń. Namioty tipi, obrusodomki, teatrzyki, maty do zabawy sprawiają, że nuda nie ma wstępu do naszego domu, nawet w najbardziej pochmurny dzień… Każda z tych zabawek ma kilka zastosowań, stawia przed dzieckiem zadanie, aby coś urządzić lub odegrać rolę, jest punktem wyjścia i inspiracją do zabawy.

Zabawki Agrafki wykonane są ręcznie z naturalnych i pięknych materiałów, które można prać i prasować. Mimo sporych rozmiarów, poskładane po zabawie mieszczą się grzecznie w małych ozdobnych woreczkach i zajmują naprawdę niewiele miejsca. Dodatkową atrakcją jest możliwość personalizacji przez naszycie imienia dziecka, inicjałów, dowolnego tekstu lub znaku.

Tipi/ wigwam/ namiot dla dzieci

Możemy go nazwać jak tylko chcemy. Ważniejsze, że można się w nim bawić, czytać, kolorować, schować, zdrzemnąć, zrobić przyjęcie dla lalek, urządzić domek, zorganizować przedstawienie i zrobić wiele, wiele innych, ważnych rzeczy. Świetnie sprawdza się w domu i w plenerze. To ambitny model, bo w wykonaniu Agrafki ma 5 boków i uszyty jest z grubego płótna.

tipi

Obrusodomek

Pomysł na tę zabawkę nawiązuje do tradycji urządzania przez dzieci domu pod stołem, która jest stara… jak stół właśnie. Dodatkową frajdą są okienka z prawdziwymi zasłonkami i otwierane drzwi. Obrusodomek ma uniwersalny rozmiar, pasuje na stoły 4-8 osobowe (Agrafka realizuje też zamówienia indywidualne).

obrus

Kołderka-mata

Odjazdowa kołderka-mata do zabawy w jednym. Z jednej strony miła bawełna pościelowa, a z drugiej niespodzianka – aplikacja z ulicami, przejściami dla pieszych i miejscami parkingowymi. W środku polarek. Świetna do zabawy w domu i na spacerze. Po jeździe samochodami można słodko zasnąć i okryć się kołderką.

mata

Te i inne produkty ze znakiem Agrafki można zobaczyć na stronie: facebook.com/pages/Agrafka

Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.