Kategorie
Artykuł sponsorowany Rzeczy dla dzieci

Zabawne napisy na dziecięcych ubrankach – to oczywiście ENDO

Dzieciństwo to wyjątkowy etap życia. Właśnie wtedy kształtuje się osobowość oraz podejście do życia. To również czas spontanicznej ekspresji i pomysłowości, dlatego powinien zawierać w sobie odrobinę magii. Pozwólmy dzieciom odkrywać ich świat i nie ograniczajmy ich wyobraźni.

A gdyby tak zmienić podejście?

Rozbudzanie kreatywności dziecka to zwracanie uwagi na detale, z których często nie zdajemy sobie sprawy. Twórcze myślenie rozwija się poprzez wykonywanie z pozoru nieistotnych czynności, dla rodzica często oznaczających wyjście poza własną strefę komfortu. Pomazane ściany, rozsypana mąką w kuchni, ubłocone kolana w pierwszej chwili zazwyczaj budzą złość. Liczenie ślimaków po deszczu lub oglądanie każdego kamyczka w drodze do przedszkola bywa nużące i irytujące. Wspinaczka na drzewo w nowym ubraniu też niekoniecznie nas zachwyca.

A gdyby tak zmienić podejście? Gdyby dać dziecku możliwość wyrażenia siebie i wyjścia poza krępujące swobodę schematy? Gdyby nie odpowiadać mu tak często: “nie”? Takie podejście do dzieci reprezentuje firma ENDO, której nietuzinkowa oferta oraz niezwykle oryginalne i dowcipne wzory wzbogacają rynek odzieżowy. Ta polska marka bezkompromisowo stawia na indywidualizm.

ENDO pokazuje świat, w którym wszystko jest możliwe, w którym ogranicza nas jedynie wyobraźnia…

Przy kreowaniu swego niepowtarzalnego stylu ENDO od lat zatrudnia najlepszych polskich artystów, przed którymi świat dziecięcej wyobraźni wydaje się nie mieć tajemnic. Kotem jestem w swej naturze, miny stroję, gdy się chmurzę!” – głosi napis na jednej z bluzek. „Mówię nie, kiedy chcę!bezkompromisowo oznajmia inna. Ninja pomaga, ratuje i spada” – woła z koszulki zamaskowany wojownik. Historia Czerwonego Kapturka to jakaś wierutna bzdurka – czytamy na bluzkach i przypinkach, a tuż pod napisem widzimy Kapturka i wilka, tulących się w najlepsze.

Przełamywanie schematów, nawiązywanie do najbardziej absurdalnych skojarzeń, wesołe rymowanki, które ćwiczą pamięć i zwyczajnie bawią – to wszystko pomaga dziecku w kreatywnym realizowaniu siebie.

ENDO wie, że wspaniałą okazją do rozbudzenia dziecięcej wyobraźni jest także okres zimowy. Zabawy na dworzu ustępują wtedy miejsca domowym rozrywkom. To również czas bali karnawałowych, podczas których również najmłodsi chcą wyglądać i czuć się wyjątkowo. Marka ENDO doskonale rozumie tę potrzebę. Co sezon jej projektanci udowadniają, że oprócz wygody i funkcjonalności, dziecięce ubranka mogą być po prostu…„cudownym zjawiskiem”.

Najnowsza, zimowa kolekcja marki przynosi powiew szyku i elegancji. Dominują tu dziewczęce kroje, w których prym wiodą pastelowe tonacje i zwiewne tkaniny. Tworzą one efektowne propozycje na co dzień i od święta, z których emanuje dziecięca radość i blask. Pośród gustownych stylizacji znajdziemy m.in. bufiaste bluzki, zachwycające grafiki z baśniowymi rycinami, czy eteryczne, tiulowe spódniczki. ENDO proponuje także szereg romantycznych sukienek z wygodnej dzianiny dresowej, w których małe elegantki będą czuły się wygodnie i wyjątkowo

Wszystkie propozycje uszyto z wysokogatunkowej bawełny, która zapewnia komfort nawet w chłodniejsze dni. Użyta dzianina jest niezwykle miękka w dotyku i nie podrażnia wrażliwej skóry dziecka. W trosce o najmłodszych wszystkie aplikacje wykonano z w pełni ekologicznych farb wodnych. 

Miś ENDO

Eksperci podkreślają znaczenie wyobraźni w budowaniu inteligencji emocjonalnej dziecka. Swobodna przestrzeń do fantazjowania wpływa pozytywnie na rozwój najmłodszych. Odgrywanie scenek i wchodzenie w interakcje z rówieśnikami rozwija umiejętności interpersonalne i komunikacyjne. Idealnym kompanem tych zabaw od wielu lat jest klasyczny miś ENDO: mięciutki, pluszowy i nieco staroświecki… W czym w dużej mierze tkwi jego urok. To symbol dobra, ciepła i opiekuńczości, który zaszczepi w pociechach najlepsze wzorce.

„Razem Możemy Więcej”

Rozbudzaniu w dzieciach empatii sprzyja także wyjątkowa, limitowana kolekcja T-shirtów ENDO „Razem Możemy Więcej”. To charytatywny projekt organizowany dla Fundacji Spełnionych Marzeń. Kupując specjalną koszulkę, obdarowujemy podwójnie! Po pierwsze mamy niebanalny upominek dla kogoś bliskiego, po drugie wspieramy potrzebujące dzieci, dotknięte chorobami onkologicznymi. Uniwersalne koszulki „Razem Możemy Więcej” są dostępne w rozmiarach dla całej rodziny – od niemowlęcego body po wersje dla dorosłych.

Całkowity zysk ze sprzedaży kolekcji firma ENDO przekaże małym podopiecznym Fundacji, by pomóc spełniać ich marzenia!

Często potrzeba bardzo niewiele, by zrobić coś Wielkiego. Dowiedz się więcej o akcji >>

Zobacz nowy katalogu Endo.

Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.