Kategorie
Artykuł sponsorowany Rzeczy dla dzieci

Mamatu – świetne ubrania dla mam karmiących piersią

Zapomnij o rozciągniętych bluzach do karmienia, które bardziej przypominają worek niż ubranie kobiety. Możesz też zapomnieć o zakrywaniu się chustą czy tetrową pieluszką, kiedy karmisz dziecko piersią w miejscu publicznym. Jak to możliwe? Poznaj ubrania do karmienia w stylu Mamatu.

Odzież do karmienia Mamatu została zaprojektowana przede wszystkim z myślą o mamach, które chcą zachować swobodę ruchów, a jednocześnie wyglądać modnie. Sprytne rozwiązania pozwalają na karmienie piersią w każdej sytuacji bez uczucia skrępowania – nawet w miejscu publicznym. Dzięki nim ubrania sygnowane znakiem Mamatu mogą być noszone również po okresie karmienia piersią, a także w czasie ciąży. Wszystkie propozycje łączą sportową wygodę dzianiny dresowej z miejską elegancją.

W jaki sposób ubrania Mamatu ułatwiają karmienie piersią?

Bluzki typu T-shirt i longslave, które doskonale sprawdzają się wiosną i latem, składają się z dwóch warstw – spodnia przypomina bluzkę na ramiączkach, wierzchnia to tradycyjna koszulka. Do karmienia dziecka wystarczy unieść wierzchnią koszulkę. Nie musisz więc cała się rozbierać, by przystawić dziecko do piersi.

Uwaga! Reklama do czytania

Poród naturalny

Świadome przygotowanie się do cudu narodzin.

Cesarskie cięcie i poród po cięciu cesarskim

Pomoc i wsparcie przy CC i VBAC

Tylko dobre książki dla dzieci i rodziców | Księgarnia Natuli

Jednak jeszcze ciekawsze rozwiązanie zostało zastosowane w grubszych, jesiennych i zimowych bluzach oraz dzianinowych sukienkach. Specjalne suwaki umieszczone przy dekolcie lub nieco poniżej niego na pierwszy rzut oka wydają się jedynie elementem ozdobnym ubrania, lecz tak naprawdę mają ułatwić karmienie piersią – wystarczy je rozpiąć, by dyskretnie i w każdej sytuacji przystawić głodnego malucha do piersi.  

Wszystkie ubrania wykonane są z atestowanych, przyjemnych w dotyku tkanin, co ma też duże znaczenie dla tulącego się do mamy dziecka.

Mała moda w wielkim stylu

Ubrania Mamatu są projektowane w taki sposób, abyś mogła je nosić w czasie ciąży, podczas karmienia piersią i po zakończeniu tego okresu. Uzupełnieniem kolekcji odzieży do karmienia piersią są ubrania dla mam – spodnie, spódnice i sukienki.

Uwaga! Reklama do czytania

Uwaga! Złość

Są sposoby radzenia sobie ze złością (swoją i bliskich), które nie ranią i nie krzywdzą. Książka pomaga zrozumieć i stosować te metody. 

CHCESZ? KLIKNIJ!

A jeśli chcesz w czasie spaceru po parku czy na spotkaniu ze znajomymi wyglądać naprawdę szykownie, a do tego oryginalnie, możesz wybrać dla siebie i dla swojego dziecka ubrania, które będą miały podobny wzór i fason. Zobacz między innymi najnowszą kolekcję Stars, która kolorystyką i wzornictwem idealnie wpisuje się w zimową aurę.

Jak zrozumieć małe dziecko

Poradnik pomagający w codziennej opiece nad Twoim dzieckiem

Zobacz w księgarni Natuli.pl
Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.