Kategorie
Artykuł sponsorowany rzeczy dla dzieci

Mamatu – świetne ubrania dla mam karmiących piersią

Zapomnij o rozciągniętych bluzach do karmienia, które bardziej przypominają worek niż ubranie kobiety. Możesz też zapomnieć o zakrywaniu się chustą czy tetrową pieluszką, kiedy karmisz dziecko piersią w miejscu publicznym. Jak to możliwe? Poznaj ubrania do karmienia w stylu Mamatu.

Odzież do karmienia Mamatu została zaprojektowana przede wszystkim z myślą o mamach, które chcą zachować swobodę ruchów, a jednocześnie wyglądać modnie. Sprytne rozwiązania pozwalają na karmienie piersią w każdej sytuacji bez uczucia skrępowania – nawet w miejscu publicznym. Dzięki nim ubrania sygnowane znakiem Mamatu mogą być noszone również po okresie karmienia piersią, a także w czasie ciąży. Wszystkie propozycje łączą sportową wygodę dzianiny dresowej z miejską elegancją.

W jaki sposób ubrania Mamatu ułatwiają karmienie piersią?

Bluzki typu T-shirt i longslave, które doskonale sprawdzają się wiosną i latem, składają się z dwóch warstw – spodnia przypomina bluzkę na ramiączkach, wierzchnia to tradycyjna koszulka. Do karmienia dziecka wystarczy unieść wierzchnią koszulkę. Nie musisz więc cała się rozbierać, by przystawić dziecko do piersi.

Cesarskie cięcie i poród po cięciu cesarskim 
35 PLN
Poród naturalny 
34 PLN
Karmienie piersią 
34 PLN

Jednak jeszcze ciekawsze rozwiązanie zostało zastosowane w grubszych, jesiennych i zimowych bluzach oraz dzianinowych sukienkach. Specjalne suwaki umieszczone przy dekolcie lub nieco poniżej niego na pierwszy rzut oka wydają się jedynie elementem ozdobnym ubrania, lecz tak naprawdę mają ułatwić karmienie piersią – wystarczy je rozpiąć, by dyskretnie i w każdej sytuacji przystawić głodnego malucha do piersi.  

Wszystkie ubrania wykonane są z atestowanych, przyjemnych w dotyku tkanin, co ma też duże znaczenie dla tulącego się do mamy dziecka.

Mała moda w wielkim stylu

Ubrania Mamatu są projektowane w taki sposób, abyś mogła je nosić w czasie ciąży, podczas karmienia piersią i po zakończeniu tego okresu. Uzupełnieniem kolekcji odzieży do karmienia piersią są ubrania dla mam – spodnie, spódnice i sukienki.

A jeśli chcesz w czasie spaceru po parku czy na spotkaniu ze znajomymi wyglądać naprawdę szykownie, a do tego oryginalnie, możesz wybrać dla siebie i dla swojego dziecka ubrania, które będą miały podobny wzór i fason. Zobacz między innymi najnowszą kolekcję Stars, która kolorystyką i wzornictwem idealnie wpisuje się w zimową aurę.

Seria Rodzicielska

Jak zrozumieć małe dziecko

#StopTrenowaniu – przeczytaj książkę, która wprowadzi i rozwinie Twoje świadome rodzicielstwo. Rodzicielstwo bez „instrukcji obsługi” i szkodliwych rad.

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne


Bestsellery księgarni Natuli.pl

Pierwszy osadzony w polskich realiach przewodnik dla rodziców małych dzieci.

Ta prosta, rytmiczna książeczka to wspaniałe zaproszenie do zabawy i czułego, bliskiego kontaktu.

Jak się kochać?
Komunikacja, bliskość, intymność

Tematy, którymi się zajmujemy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *