Kategorie
Recenzje

Żel i szampon Bentley Organic

Od sklepu EkoMaluch.pl dostaliśmy żel do mycia i szampon z aloesem, rumiankiem i lawendą marki Bentley Organic

Od sklepu EkoMaluch.pl dostaliśmy żel do mycia i szampon z aloesem, rumiankiem i lawendą marki Bentley Organic. Bezpieczny dla niemowląt i dzieci w każdym wieku.

Wszystkie kosmetyki Bentley Organic są naturalne i nie zawierają:

  • parabenów,
  • składników modyfikowanych genetycznie (GMO free),
  • SLS i SLES,
  • pochodnych ropy naftowej, które znajdują się w tradycyjnych kosmetykach,
  • nie są testowane na zwierzętach ani nie zawierają składników ich pochodzenia.

Żel do mycia ciała dziecka i szampon (dwa w jednym) to 100% składników pochodzenia naturalnego i 85% składników z kontrolowanych upraw ekologicznych. Znajdziemy wśród nich m.in. ekstrakty z kwiatu rumianku i liści aloesu, olejki: z kwiatu lawendy, ze skórki pomarańczy, z kwiatu pelargonii, ze skórki grejpfruta, ze skórki cytryny, oraz naturalne substancje zapachowe.

Jak spisał się eko-kosmetyk podczas kąpieli?

Żel do mycia i szampon w jednym to świetne rozwiązanie. Nie muszę kupować dwóch osobnych kosmetyków. Kosmetyk jest bardzo delikatny, podczas mycia głowy nie szczypał dziecka w oczy. Ma bardzo przyjemny i orzeźwiający zapach. Włoski córki stały się wyraźnie milsze w dotyku, łatwiejsze w rozczesywaniu (po dwóch myciach). Skóra także bardzo dobrze reaguje na żel – po myciu jest gładka i odpowiednio nawilżona. Kosmetyk jest bardzo wydajny – 250 ml wystarcza na naprawdę długi okres. Po otwarciu możemy go bezpiecznie stosować przez ok. 12 miesięcy.

Wszystkie produkty Bentley Organic są certyfikowane przez Soil Association, co potwierdza najwyższą jakość ekologicznych kosmetyków za rozsądną cenę.

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne


Mądry rodzic, bo czyta…

Sprawdź, co dobrego wydaliśmy ostatnio w Natuli.

Czytamy 1000 książek rocznie, by wybrać dla ciebie te najlepsze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.