Kategorie
Artykuł sponsorowany

4 kreatywne gadżety do pokoju przedszkolaka

Ile radości i przyjemnej zabawy może przynieść dziecku pokój pełen niezwykłych dodatków! Aż nie chce się przerywać magicznych przygód czy odkrywania skarbów kryjących się w pięknej, tapicerowanej skrzyni stojącej na mięciutkim dywanie w chmurki.

A wszystko to dzięki czwórce przyjaciół z Yellow Tipi: Marcie, Tomkowi, Adzie i Bartkowi, którzy postawili sobie za cel oferowanie produktów, które pomagają zmieniać dziecięce pokoje w miejsca piękne, pełne magii i sprzyjające rozwojowi malucha. Oprócz wielu rzeczy szytych na miarę, oferują oni także mnóstwo niezwykłych dodatków.

Jak zrozumieć małe dziecko

Poradnik pomagający w codziennej opiece nad Twoim dzieckiem

Zobacz w księgarni Natuli.pl

Leśni przyjaciele pomogą mi sprawdzić, ile urosłem!

Jak ja chcę być już duży! Na szczęście na ścianie są miś, szop i jelonek, którzy pomogą mi sprawdzić, ile urosłem, kiedy tylko mam na to ochotę. Taka wesoła naklejka-miarka z leśnymi zwierzakami zamienia każde mierzenie w niezwykłą zabawę. A to jeszcze nie wszystkie zwierzątka. W moim pokoju grasują też koty, które zerkają na mnie z pościeli i są zawsze obok, kiedy zasypiam. Lubię ich rozbrykane towarzystwo, dzięki nim jest mi od razu milej. A kiedy się budzę, zastaję na łóżku poduszki w kształcie chmurek i gwiazdek, które razem z rodzicami wybieraliśmy na stronie Yellow Tipi, a było ich tam bardzo, bardzo wiele. Po chwili zatapiam nóżkę w miękkim dywanie w obłoczki. Wtedy właśnie zaczynam dzień pełen przygód!

Tutaj mnie znajdziecie, kiedy jestem Indianinem

Jak miło i bezpiecznie! Moje własne tipi chroni mnie przed atakiem wrogich plemion i pomaga mi wyobrazić sobie przygody prawdziwych Indian, o których właśnie czytam w książce. Wybrałem je sam, w moim ulubionym, błękitnym kolorze, tak żeby pasowało do wszędobylskich chmurek na rolecie i dywanie. Idealnie nadaje się też do drzemki. Zawsze, kiedy zaczynam przecierać oczy, wtulam głowę w mięciutkie, velvetowe poduszki o różnych kształtach. Mam nawet swoją literkę! Wszystkie są tak gładkie, że uwielbiam je głaskać, po czym zasypiam na mięciutkiej macie.

Gdzie się podziały moje skarby?

Gdzie podziały się moje wszystkie zabawki i ulubione resoraki? Tak! Przecież wczoraj chowaliśmy je z tatą do pufy, która wygląda zupełnie jak słoik na cukierki. Można w niej wszystko ukryć i usiąść na niej lub posadzić misia. A moje prawdziwe skarby chowam w miłej w dotyku skrzyni pokrytej materiałem w chmurki. Dołożę do niej piękny kamyk, który znalazłem zupełnie sam podczas wakacji z rodzicami nad morzem.

Zuzia, Tomek i tata uwielbiają tu siedzieć

Czy to był dzwonek do drzwi? Tak! To Zuzia i Tomek, którzy mieli mnie dzisiaj odwiedzić. Kiedy przychodzą, zawsze wygodnie rozsiadają się na pufach i workach do siedzenia. Tomek uwielbia worek w krokodyle, a Zuzia siada po turecku na kwadratowym pufie. Mi zostaje okrągłe siedzisko , które miało być dla gości. To tutaj zapadają ważne decyzję, w co będziemy się bawić. Prawdę mówiąc, tata też lubi siadać na worku. Robi to zawsze, kiedy przychodzi porozmawiać ze mną o tym, co mnie bawi i co lubię.

Niegrzeczne książeczki

Seria Niegrzeczne Książeczki to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa. Czy dziecko zawsze powinno być posłuszne, zjadać wszystko z talerza i dzielić się swoimi rzeczami? Książeczki bez jasnego morału, dające przestrzeń na rozmowę i zrozumienie potrzeb, pisane w duchu Porozumienia bez Przemocy.

Odwiedź księgarnię Natuli.pl

Trudny, ale miły wybór

Mama mówi, że mój pokój ma niestandardowy kształt i wymiary, ale podobno to nie jest problem, jeśli produkty są szyte na miarę i jest ich tak dużo, że aż trudno podjąć decyzję. Dokładnie takie rzeczy znajdziemy na stronie Yellow Tipi.

Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.