Kategorie
Artykuł sponsorowany

4 kreatywne gadżety do pokoju przedszkolaka

Ile radości i przyjemnej zabawy może przynieść dziecku pokój pełen niezwykłych dodatków! Aż nie chce się przerywać magicznych przygód czy odkrywania skarbów kryjących się w pięknej, tapicerowanej skrzyni stojącej na mięciutkim dywanie w chmurki.

A wszystko to dzięki czwórce przyjaciół z Yellow Tipi: Marcie, Tomkowi, Adzie i Bartkowi, którzy postawili sobie za cel oferowanie produktów, które pomagają zmieniać dziecięce pokoje w miejsca piękne, pełne magii i sprzyjające rozwojowi malucha. Oprócz wielu rzeczy szytych na miarę, oferują oni także mnóstwo niezwykłych dodatków.

Uwaga! Reklama do czytania

Jak zrozumieć małe dziecko

Poradnik pomagający w codziennej opiece nad Twoim dzieckiem

Zobacz w księgarni Natuli.pl

Leśni przyjaciele pomogą mi sprawdzić, ile urosłem!

Jak ja chcę być już duży! Na szczęście na ścianie są miś, szop i jelonek, którzy pomogą mi sprawdzić, ile urosłem, kiedy tylko mam na to ochotę. Taka wesoła naklejka-miarka z leśnymi zwierzakami zamienia każde mierzenie w niezwykłą zabawę. A to jeszcze nie wszystkie zwierzątka. W moim pokoju grasują też koty, które zerkają na mnie z pościeli i są zawsze obok, kiedy zasypiam. Lubię ich rozbrykane towarzystwo, dzięki nim jest mi od razu milej. A kiedy się budzę, zastaję na łóżku poduszki w kształcie chmurek i gwiazdek, które razem z rodzicami wybieraliśmy na stronie Yellow Tipi, a było ich tam bardzo, bardzo wiele. Po chwili zatapiam nóżkę w miękkim dywanie w obłoczki. Wtedy właśnie zaczynam dzień pełen przygód!

Tutaj mnie znajdziecie, kiedy jestem Indianinem

Jak miło i bezpiecznie! Moje własne tipi chroni mnie przed atakiem wrogich plemion i pomaga mi wyobrazić sobie przygody prawdziwych Indian, o których właśnie czytam w książce. Wybrałem je sam, w moim ulubionym, błękitnym kolorze, tak żeby pasowało do wszędobylskich chmurek na rolecie i dywanie. Idealnie nadaje się też do drzemki. Zawsze, kiedy zaczynam przecierać oczy, wtulam głowę w mięciutkie, velvetowe poduszki o różnych kształtach. Mam nawet swoją literkę! Wszystkie są tak gładkie, że uwielbiam je głaskać, po czym zasypiam na mięciutkiej macie.

Warto jeszcze przeczytać:

Gdzie się podziały moje skarby?

Gdzie podziały się moje wszystkie zabawki i ulubione resoraki? Tak! Przecież wczoraj chowaliśmy je z tatą do pufy, która wygląda zupełnie jak słoik na cukierki. Można w niej wszystko ukryć i usiąść na niej lub posadzić misia. A moje prawdziwe skarby chowam w miłej w dotyku skrzyni pokrytej materiałem w chmurki. Dołożę do niej piękny kamyk, który znalazłem zupełnie sam podczas wakacji z rodzicami nad morzem.

Zuzia, Tomek i tata uwielbiają tu siedzieć

Czy to był dzwonek do drzwi? Tak! To Zuzia i Tomek, którzy mieli mnie dzisiaj odwiedzić. Kiedy przychodzą, zawsze wygodnie rozsiadają się na pufach i workach do siedzenia. Tomek uwielbia worek w krokodyle, a Zuzia siada po turecku na kwadratowym pufie. Mi zostaje okrągłe siedzisko , które miało być dla gości. To tutaj zapadają ważne decyzję, w co będziemy się bawić. Prawdę mówiąc, tata też lubi siadać na worku. Robi to zawsze, kiedy przychodzi porozmawiać ze mną o tym, co mnie bawi i co lubię.

Uwaga! Reklama do czytania

Niegrzeczne książeczki

Czy dzieci na pewno są niegrzeczne?
Seria książek dla dzieci 2-5 roku życia i rodziców o tym, że w każdym zachowaniu dziecka jest ważna jego potrzeba.

Odwiedź księgarnię Natuli.pl

Trudny, ale miły wybór

Mama mówi, że mój pokój ma niestandardowy kształt i wymiary, ale podobno to nie jest problem, jeśli produkty są szyte na miarę i jest ich tak dużo, że aż trudno podjąć decyzję. Dokładnie takie rzeczy znajdziemy na stronie Yellow Tipi.

Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne


Mądry rodzic, bo czyta…

Sprawdź, co dobrego wydaliśmy ostatnio w Natuli.

Czytamy 1000 książek rocznie, by wybrać dla ciebie te najlepsze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.