Kategorie
Rodzina

7 polskich chust do noszenia dzieci

Lubimy polskie produkty, lubimy nosić dzieci w chustach – zebraliśmy polskich producentów chust do noszenia dzieci

Lubimy polskie produkty, lubimy nosić dzieci w chustach – zebraliśmy polskich producentów chust do noszenia dzieci.

LennyLamb

Firma z owieczką ma dla nas wiele propozycji – chusty elastyczne w kilku kolorach i rozmiarach, dzięki czemu każdy może mieć chustę idealnie dopasowaną, bez półtorametrowych ogonów plączących się między nogami:)
LL proponuje duży wybór chust tkanych – począwszy od zwykłej bawełny, poprzez chusty z dodatkiem wiskozy bambusowej do supernośnych chust z wełną. W ofercie są głównie chusty pasiaste w bardzo soczystych kolorach. Dodatkowo możemy mieć owieczkową chustę kółkową lub nosidło mei-tai. Do każdego produktu dołączona instrukcja papierowa, dodatkowo instrukcje wybranych wiązań dostępne są także na stronie producenta.
pl.lennylamb.com

Uwaga! Reklama do czytania

Jak zrozumieć małe dziecko

Poradnik pomagający w codziennej opiece nad Twoim dzieckiem

Zobacz w księgarni Natuli.pl

Mamuka

Mamuka (dawniej Bebelulu) to jedna ze starszych firm chustowych w Polsce. Mamuka proponuje wiele rozwiązań- kieszonka 'Lulu’, pouch (podobne do chusty kieszonki z chusta.pl) – Kangalu, chustę kółkową oraz chustę wiązaną (długą, tkaną). Piękne kolory, bardzo nośna i miękka bawełna chust tkanych powodują, że chusta „sama się wiąże” a cienkość lnu w chustach kółkowych daje większy komfort w ciepłe dni.
Krążą pogłoski, że chusty Mamuka/Bebelulu są sztywne jak deska – możemy je kategorycznie rozwiać: nowa chusta po wyjęciu z pudełka wymaga prania i prasowania, jednak potem odwdzięcza się cudowną miękkością i optymalną grubością nawet dla noworodka.
www.mamuka.pl

Polekont

Polekont to rodzima firma powstała z myślą o mobilności mam z dziećmi oraz dbałości o jakość materiałów i produkcję w Polsce. W ofercie znajdziemy kultowe już jednobarwne chusty elastyczne z mięsistej dzianiny z charakterystycznym gekonem pośrodku. Dodatkowo od niedawna mamy w ofercie chusty tkane a w zapowiedzi nosidła mei-tai. Wszystko to wykonane z największą precyzją w Polsce.
polekont.pl

Warto jeszcze przeczytać:

Tuli

Tuli to firma powstała z pasji do podróży – początkowo w ofercie były nosidła mei-tai, później dołączyły świetne nosidła ergonomiczne, które zdobyły już serca wielu noszących rodziców. Oryginalnym pomysłem marki Tuli są chusty elastyczne z wzorzystym panelem. W ofercie znajdziemy także pasiaste chusty tkane w rześkich i soczystych barwach.
www.babytuli.pl

Natibaby

Natibaby – kolejna „wiekowa”, polska firma chustowa. Ostatnio zaskakuje, poza klasycznymi kolekcjami chust, mnogością ofert limitowanych, które sprzedają się w mgnieniu oka.

Nati proponuje chusty elastyczne, kółkowe i długie chusty wiązane w wielu różnych odsłonach – pasiaste skośnokrzyżowe i wzorzyste żakardowe,  „zwykłe” bawełniane i z całą gamą dodatków: bambus, wełna, jedwab oraz len – każdy wybierze coś dla siebie, odpowiedniego do nastroju czy koloru torebki:)
www.natibaby.pl

Chusta.pl

Chusta.pl – rodzinna firma mamy z trójką dzieci noszonych w chustach, oferuje cztery rodzaje chust dla maluchów – od chusty dla początkującego, noszącego rodzica kieszonki, przez chustę kółkową, elastyczną wiązaną do chusty wiązanej-tkanej. Dodatkową innowacją jest zastosowanie tkaniny skośno-krzyżowej w 100% wełnianej do szycia chust wiązanych tkanych. Do każdej chusty dołączona jest instrukcja na DVD.
chusta.pl

Uwaga! Reklama do czytania

Niegrzeczne książeczki

Czy dzieci na pewno są niegrzeczne?
Seria książek dla dzieci 2-5 roku życia i rodziców o tym, że w każdym zachowaniu dziecka jest ważna jego potrzeba.

Odwiedź księgarnię Natuli.pl

Ziabaqlu

Ziabaqlu to firma produkująca głównie odzież dla mam karmiących, jednakże w ich ofercie znajdziemy wyjątkowo cienkie i delikatne, ale zachowujące idealną sprężystość chusty elastyczne w kilku modnych kolorach. Każda chusta na końcu posiada kapturek, dzięki czemu, gdy nadchodzi moment wyjęcia z chusty i odłożenia malucha możemy go dodatkowo opatulić i okryć główkę. Chusty produkowane są w Polsce z ogromną dbałością o jakość tkanin i kolorystykę – zawsze najmodniejsze połączenia kolorów na dany sezon.
www.ziabaqlu.com

Autor/ka: Marta Sobiło

Matka weganka niewegańskich dzieci. Kiedyś chusty, babyledweaning.pl, pieluchy wielorazowe i ekogadżety, teraz czas na dorośnięcie. Chwyta kadry na emigracji dla pocketsfullofmemories.co.uk. Robi Dopudełki dla facebook.com/dopudelka. Wiecznie rozdarta pomiędzy radością i smutkiem, bo “tak szybko rosną”, czasem coś napisze, chętnie coś przeczyta, instagramowa ekshibicjonistka.


Mądry rodzic, bo czyta…

Sprawdź, co dobrego wydaliśmy ostatnio w Natuli.

Czytamy 1000 książek rocznie, by wybrać dla ciebie te najlepsze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.