Kategorie
Rodzina

7 polskich chust do noszenia dzieci

Lubimy polskie produkty, lubimy nosić dzieci w chustach – zebraliśmy polskich producentów chust do noszenia dzieci

Lubimy polskie produkty, lubimy nosić dzieci w chustach – zebraliśmy polskich producentów chust do noszenia dzieci.

LennyLamb

Firma z owieczką ma dla nas wiele propozycji – chusty elastyczne w kilku kolorach i rozmiarach, dzięki czemu każdy może mieć chustę idealnie dopasowaną, bez półtorametrowych ogonów plączących się między nogami:)
LL proponuje duży wybór chust tkanych – począwszy od zwykłej bawełny, poprzez chusty z dodatkiem wiskozy bambusowej do supernośnych chust z wełną. W ofercie są głównie chusty pasiaste w bardzo soczystych kolorach. Dodatkowo możemy mieć owieczkową chustę kółkową lub nosidło mei-tai. Do każdego produktu dołączona instrukcja papierowa, dodatkowo instrukcje wybranych wiązań dostępne są także na stronie producenta.
pl.lennylamb.com

Jak zrozumieć małe dziecko

Poradnik pomagający w codziennej opiece nad Twoim dzieckiem

Zobacz w księgarni Natuli.pl

Mamuka

Mamuka (dawniej Bebelulu) to jedna ze starszych firm chustowych w Polsce. Mamuka proponuje wiele rozwiązań- kieszonka 'Lulu’, pouch (podobne do chusty kieszonki z chusta.pl) – Kangalu, chustę kółkową oraz chustę wiązaną (długą, tkaną). Piękne kolory, bardzo nośna i miękka bawełna chust tkanych powodują, że chusta „sama się wiąże” a cienkość lnu w chustach kółkowych daje większy komfort w ciepłe dni.
Krążą pogłoski, że chusty Mamuka/Bebelulu są sztywne jak deska – możemy je kategorycznie rozwiać: nowa chusta po wyjęciu z pudełka wymaga prania i prasowania, jednak potem odwdzięcza się cudowną miękkością i optymalną grubością nawet dla noworodka.
www.mamuka.pl

Polekont

Polekont to rodzima firma powstała z myślą o mobilności mam z dziećmi oraz dbałości o jakość materiałów i produkcję w Polsce. W ofercie znajdziemy kultowe już jednobarwne chusty elastyczne z mięsistej dzianiny z charakterystycznym gekonem pośrodku. Dodatkowo od niedawna mamy w ofercie chusty tkane a w zapowiedzi nosidła mei-tai. Wszystko to wykonane z największą precyzją w Polsce.
polekont.pl

Tuli

Tuli to firma powstała z pasji do podróży – początkowo w ofercie były nosidła mei-tai, później dołączyły świetne nosidła ergonomiczne, które zdobyły już serca wielu noszących rodziców. Oryginalnym pomysłem marki Tuli są chusty elastyczne z wzorzystym panelem. W ofercie znajdziemy także pasiaste chusty tkane w rześkich i soczystych barwach.
www.babytuli.pl

Natibaby

Natibaby – kolejna „wiekowa”, polska firma chustowa. Ostatnio zaskakuje, poza klasycznymi kolekcjami chust, mnogością ofert limitowanych, które sprzedają się w mgnieniu oka.

Nati proponuje chusty elastyczne, kółkowe i długie chusty wiązane w wielu różnych odsłonach – pasiaste skośnokrzyżowe i wzorzyste żakardowe,  „zwykłe” bawełniane i z całą gamą dodatków: bambus, wełna, jedwab oraz len – każdy wybierze coś dla siebie, odpowiedniego do nastroju czy koloru torebki:)
www.natibaby.pl

Chusta.pl

Chusta.pl – rodzinna firma mamy z trójką dzieci noszonych w chustach, oferuje cztery rodzaje chust dla maluchów – od chusty dla początkującego, noszącego rodzica kieszonki, przez chustę kółkową, elastyczną wiązaną do chusty wiązanej-tkanej. Dodatkową innowacją jest zastosowanie tkaniny skośno-krzyżowej w 100% wełnianej do szycia chust wiązanych tkanych. Do każdej chusty dołączona jest instrukcja na DVD.
chusta.pl

Niegrzeczne książeczki

Seria Niegrzeczne Książeczki to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa. Czy dziecko zawsze powinno być posłuszne, zjadać wszystko z talerza i dzielić się swoimi rzeczami? Książeczki bez jasnego morału, dające przestrzeń na rozmowę i zrozumienie potrzeb, pisane w duchu Porozumienia bez Przemocy.

Odwiedź księgarnię Natuli.pl

Ziabaqlu

Ziabaqlu to firma produkująca głównie odzież dla mam karmiących, jednakże w ich ofercie znajdziemy wyjątkowo cienkie i delikatne, ale zachowujące idealną sprężystość chusty elastyczne w kilku modnych kolorach. Każda chusta na końcu posiada kapturek, dzięki czemu, gdy nadchodzi moment wyjęcia z chusty i odłożenia malucha możemy go dodatkowo opatulić i okryć główkę. Chusty produkowane są w Polsce z ogromną dbałością o jakość tkanin i kolorystykę – zawsze najmodniejsze połączenia kolorów na dany sezon.
www.ziabaqlu.com

Autor/ka: Marta Sobiło

Matka weganka niewegańskich dzieci. Kiedyś chusty, babyledweaning.pl, pieluchy wielorazowe i ekogadżety, teraz czas na dorośnięcie. Chwyta kadry na emigracji dla pocketsfullofmemories.co.uk. Robi Dopudełki dla facebook.com/dopudelka. Wiecznie rozdarta pomiędzy radością i smutkiem, bo “tak szybko rosną”, czasem coś napisze, chętnie coś przeczyta, instagramowa ekshibicjonistka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.