Kategorie
Polecamy

Ile kosztuje ubezpieczenie dziecka?

Ubezpieczenie NNW Dziecka to ubezpieczenie, które chroni finansowo przed skutkami nagłych, nieszczęśliwych wypadków. Polisa NNW zwraca koszty leczenia, rehabilitacji czy zakupu sprzętu ortopedycznego. Zakres ubezpieczenia NNW może być bardzo szeroki i posiadać wysokie sumy ubezpieczenia, wystarczy porównać oferty na rynku i wybrać takie ubezpieczenie, które spełni nasze potrzeby i oczekiwania. Dobra polisa może okazać bardzo pomocna w kryzysowej sytuacji.

Ubezpieczenie NNW dla dziecka – od czego zależy cena?

Ubezpieczenie NNW nie jest wydatkiem większym niż 200 zł rocznie. Na rynku dostępnych jest wiele ofert, których ceny zaczynają się już nawet od 30 złotych. Cena ubezpieczenia NNW zależy przede wszystkim od zakresu ubezpieczenia oraz wysokości sumy, na jaką decydujemy ubezpieczyć się dziecko. Ubezpieczenie NNWDziecka.pl proponuje zakres cenowy od 39 zł rocznie do 139 zł. Decydując się na polisę za 139 zł suma ubezpieczenia będzie wynosić aż 100 000 zł. NNWDziecka.pl bez względu na cenę wariantu oferuje bardzo szeroki zakres. Najważniejszymi elementami tego ubezpieczenia są z pewnością oddzielny zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji (nawet do 16 000 zł), dzienne świadczenia szpitalne z powodu choroby lub nieszczęśliwego wypadku, procent uszczerbku na zdrowiu (w pakiecie za 75 zł 1% uszczerbku na zdrowiu to aż 400 zł) oraz dodatkowe świadczenia takie jak te z tytułu ugryzień, ukąszeń, a także zwrot kosztów zakupu sprzętu ortopedycznego, odbudowa zęba, a nawet operacje plastyczne. NNWDziecka.pl oferuje także liczne świadczenia oraz wsparcie w postaci zwrotu kosztu korepetycji, konsultacji psychologicznej oraz prawniczej, a także wsparcie techniczne przy instalacji kontroli rodzicielskiej klauzula „Dziecko w sieci”). Wszystkie te zdarzenia znajdują się w każdym z wariantów, a ich cena uzależniona jest od sumy ubezpieczenia. Najkorzystniejszy i rekomendowany pakiet to ten w cenie 75 zł za rok, gdzie w tej cenie dziecko można ubezpieczyć na kwotę 45 000 zł.

Ubezpieczenie w szkole – czy można taniej?

Jesień i początek roku szkolnego to czas, kiedy rodzice najczęściej decydują się na zakup ubezpieczenia NNW dla swoich dzieci. To właśnie wtedy odbywają się wywiadówki, a szkoła proponuje zakup ubezpieczenia bezpośrednio w placówce. O ile ceny oferowane przez szkołę mogą wydawać się kusząco niskie, należy mieć świadomość, że za niską ceną może iść także bardzo wąski zakres ubezpieczenia, a gdy wydarzy się wypadek możemy otrzymać niesatysfakcjonujące odszkodowanie. Nie ma obowiązku kupowania ubezpieczenia NNW dla dziecka w szkole – każdy rodzic może to zrobić indywidulanie we własnym zakresie i samemu wybrać odpowiednie NNW dla swojej pociechy. NNW dla dziecka dostępne jest w wielu towarzystwach i w wielu zakresach i wariantach cenowych – każdemu uda się znaleźć ubezpieczenie, które spełni jego oczekiwania i nie obciąży portfela. Korzystne ceny oraz zakres posiada NNWDziecka.pl, które gwarantuje realne wsparcie finansowe w razie wypadku i bez względu na cenę pakietu można spodziewać się wysokich sum oraz szerokiego zakresu.

Niegrzeczne Książeczki

Seria Niegrzeczne Książeczki to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa. Czy dziecko zawsze powinno być posłuszne, zjadać wszystko z talerza i dzielić się swoimi rzeczami? Książeczki bez jasnego morału, dające przestrzeń na rozmowę i zrozumienie potrzeb, pisane w duchu Porozumienia bez Przemocy.

Odwiedź księgarnię Natuli.pl


Mądry rodzic, bo czyta…

Sprawdź, co dobrego wydaliśmy ostatnio w Natuli.

Czytamy 1000 książek rocznie, by wybrać dla ciebie te najlepsze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.