Kategorie
Rodzina Rzeczy dla dzieci

Kartoniaki, czyli tekturowe ZOO

Za oknami jesień w pełni, dni stają się krótsze i coraz więcej czasu spędzamy w domach. To doskonała okazja, żeby wspólnie z dzieckiem oddać się kreatywnej zabawie i stworzyć niepowtarzalny domowy zwierzyniec!

kartoniaki7

Tu z pomocą przychodzą Kartoniaki – rodzina pięciu tekturowych zwierzaków do samodzielnego złożenia i przyozdobienia. W zestawie znajdują się: Słoń, Hipopotam, Krokodyl, Żółw i Myszka. Opakowanie zawiera także komplet ogonków, samoprzylepnych oczek oraz czytelną obrazkową instrukcję, dzięki której składanie modeli jest przyjemne i bezproblemowe.

kartoniaki1

Do złożenia zwierzaków nie potrzeba kleju ani nożyczek, przez co zabawa jest całkowicie bezpieczna dla dziecka. Kartoniaki rozwijają zdolności manualne i wyobraźnię przestrzenną malucha, a także uczą go twórczego myślenia.

kartoniaki3

Gotowe zwierzaki należy jeszcze przyozdobić. Malowanie farbkami plakatowymi? Jak najbardziej! Naklejki? Wydzieranki z kolorowego papieru? Oczywiście! Masa plastyczna? Także sprawdzi się znakomicie. Tu jedynym ograniczeniem jest inwencja twórcza dziecka.

kartoniaki4

Kartoniaki to przede wszystkim frajda dla całej rodziny i doskonała okazja do spędzenia czasu razem! Pomalowanie ostatniego modelu wcale nie musi być końcem zabawy – gotowe Kartoniaki mogą zamieszkać z dzieckiem w pokoju.

kartoniaki5

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku (www.facebook.com/kartoniaki), a także na stronę kartoniaki.pl, gdzie można znaleźć spis sklepów, w których dostępne są Kartoniaki.

kartoniaki
Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.