Kategorie
Produkty Rzeczy dla dzieci

Łóżko lub dostawka do łóżka. Sprytny pomysł Chicco na spanie z dzieckiem

Co-sleeping, czyli wspólne spadnie z dziećmi zapewnia im poczucie bezpieczeństwa i pozwala na zbudowanie silnej, rodzinnej więzi. Jego dobrą stroną jest też to, że wcale nie trzeba go realizować zapraszając dzieci do własnego łóżka. Czasem wystarczy po prostu wygodna dostawka – która pozwoli rodzicowi na komfortowy wypoczynek i bliskość bez konieczności współdzielenia łóżkowej przestrzeni. Poznajcie dostawkę do łóżka Next2Me, praktyczne i przyjemne rozwiązanie nie tylko dla rodziców, ale również ich maluchów.

Ci, którzy wybierają wspólne spanie, cenią sobie tę niezwykłą bliskość i stały kontakt z dzieckiem, pozwalające budować relacje nawet w nocy. Po drugiej stronie są rodzice, którzy stawiają na łóżkową niezależność i chcą od początku oswajać dzieci z tym, by zasypiały we własnym, przeznaczonym do tego miejscu. Nie rozsądzamy, kto z nich ma rację. Prezentując dostawkę do łóżka Next2Me pokazujemy, jak te światy ze sobą połączyć, zaspakajając potrzeby każdej ze stron.

chicco2

Bo z Next2Me można być blisko, choć jednocześnie zachować własne łóżko dla siebie. Dostawkę można bowiem bezpiecznie połączyć z łóżkiem rodziców i cieszyć się bliskością na wyciągnięcie ręki. Taką, która nie łączy się z utratą wygody dla żadnej ze stron. Oto, dlaczego warto mieć ją we własnym domu:

Jak zrozumieć małe dziecko

Poradnik pomagający w codziennej opiece nad Twoim dzieckiem

Zobacz w księgarni Natuli.pl
  1. To rozwiązanie niezwykle praktyczne, bo dostawkę można dopasować do każdego łóżka, regulując jego wysokość i przypinając do łóżka rodziców za pomocą dwóch pasów, zapewniających niezbędne bezpieczeństwo.
  2. Dostawka jest niewielka, dzięki czemu dziecko czuje się w niej niemal tak bezpiecznie, jak w łonie mamy.
  3. To wielofunkcyjne rozwiązanie, które sprawdza się również w ciągu dnia. Łóżeczko Next2Me wyposażone zostało w zwijaną ściankę boczną, którą można podnieść po oddzieleniu od łóżka rodziców i używać jako zupełnie osobnego mebla.
  4. Łóżeczko Next2Me wyróżnia mobilność – dzięki zamontowanym kółkom można swobodnie przemieszać się z nim po mieszkaniu.
  5. Ta mobilność oznacza też, że Next2Me świetnie sprawdza się podczas wyjazdów – jako łóżeczko turystyczne. Zaprojektowane tak, by jego złożenie do kompaktowych rozmiarów nie zajmowało więcej, niż kilka sekund, łóżeczko Next2Me charakteryzuje się lekkością typową dla dobrego sprzętu turystycznego.
  6. Wyjątkową cechą łóżeczka Next2Me jest materac – wygody, gruby i zdrowy dla kręgosłupa. Materac wyposażony został w funkcję ustawienia pod delikatnym kątem, co przydaje się, gdy dziecko męczy katar bądź zdarza mu się ulewać.
  7. Nie ma problemu z utrzymaniem czystości w łóżeczku Next2Me – ponieważ wyposażone ono jest w zdejmowany pokrowiec, który bez problemu można uprać.

Nowa dyscyplina. Ciepłe, spokojne i pewne wychowanie od małego dziecka do nastolatka

Jak być przewodnikiem dziecka i odpowiedzialnie orientować je w tym chaotycznym świecie. 
Autor mówi: rodzice, nie warto wdawać się w negocjacje, ciągle prosić, stawiać tylu pytań. Mamy inne rozwiązania, znacznie skuteczniejsze i korzystniejsze dla naszych relacji z dziećmi. Stoi za nimi nowa dyscyplina. I wcale nie trzeba być przy tym surowym.

CHCESZ? KLIKNIJ!
chicco3

Wszystkim tym, którzy do tej pory mieli jakiekolwiek opory przed wspólnym spaniem z dziećmi, możemy dziś powiedzieć – bez obaw! Dostawka Next2Me jest niewielka (przez co nie zajmuje wiele miejsca w sypialni), jest gwarancją tego, że twoje dziecko usypia we własnym, sobie dobrze znanym miejscu (nawet na wyjeździe!) a dodatkowo – jest zawsze blisko, zapewniając stały kontakt między rodzicem a dzieckiem.

Łóżeczko dostawne (w dwóch kolorach) możecie kupić w sklepie natuli.pl:


Next2Me

Łóżeczko dostawne Next2Me Dove Grey


Łóżeczko dostawne Next2Me Silver

Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne


Mądry rodzic, bo czyta…

Sprawdź, co dobrego wydaliśmy ostatnio w Natuli.

Czytamy 1000 książek rocznie, by wybrać dla ciebie te najlepsze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.