Kategorie
Polecamy

Wiedza na wagę złota. Jak się uczyć języków w 2021 roku?

2021 rok bez wątpienia postawi przed nami masę nowych wyzwań. Jego poprzednik był bardzo wymagający i, miejmy nadzieję, wyczerpał limit negatywnych zdarzeń. Ten nowy rok powinien być przyczynkiem do zmiany, początkiem czegoś nowego, lepszego. Żeby tak się stało, musimy wziąć sprawy w swoje ręce i nareszcie zainwestować w rozwój. Jednym z najważniejszych aspektów tego rozwoju jest nauka nowych języków. Jak się do niej zabrać?

Świetne książki dla rodziców i dzieci... zobacz naszą KSIĘGARNIĘ NATULI

Nauka z aplikacją

Nauka nowych języków jest podstawą dbania o swoją pozycję zawodową, o awanse, profesjonalny rozwój. Nie ma już właściwie stanowiska, przy którym nie wymaga się znajomości angielskiego. A to dopiero początek. Im więcej języków znamy i im swobodniej się w nich komunikujemy, tym większą mamy szansę na świetną, dobrze płatną pracę. A dla wielu z nas kariera zawodowa jest istotnym elementem spełnionego, szczęśliwego życia. Żeby więc móc się rozwijać w tym obszarze, postawmy na naukę.

JAK DOBRZE, ŻE TO REKLAMA KSIĄŻEK

Kiedy szkoła jest problemem
35 PLN
Jak zrozumieć małe dziecko
35 PLN
Rozwój seksualny dzieci
34 PLN

Pomóc może aplikacja Babbel, dzięki której możemy uczyć się angielskiego lub niemieckiego na różnych, dopasowanych do naszych potrzeb poziomach. Zaczynając od poziomu podstawowego, stawiamy pierwsze kroki na drodze do doskonałej znajomości języka. Uczymy się nowych słówek, wymowy, konstrukcji gramatycznych, konwersacji. Im wyższy poziom, tym bardziej zaawansowana wiedza. Możemy też wybierać w różnych kategoriach tematycznych, dzięki czemu przygotujemy się np. do wizyty w restauracji lub do dalekiej podróży.

Wygodnie i bezpiecznie

Ogromną zaletą nauki z aplikacją jest wygoda i bezpieczeństwo. Nie musimy już wychodzić z domu, jechać do siedziby szkoły językowej, spotykać się z lektorem i pozostałymi kursantami. To istotne szczególnie teraz, w dobie epidemii koronawirusa. Możemy całkowicie bezpiecznie, z własnej kanapy lub fotela brać udział w lekcjach dostosowanych do naszych potrzeb i oczekiwań.

Czytasz artykuł … i bardzo dobrze

Piszemy i wydajemy książki, tworzymy magazyn dla rodziców, prowadzimy super księgarnię. Jeśli nas nie znasz… kliknij i

Wystarczy 15 minut dziennie, by przyswoić wiedzę, która pozwoli nam na swobodne komunikowanie się w nowym języku. System nauki opracowany został tak, by nie zajmował dużo czasu, a jednocześnie był bardzo efektywny. Lekcje oraz powtórki pozwalają nie tylko przyswoić sobie wiedzę, ale też zapamiętać wszystkie niezbędne informacje.

Tylko sprawdzone informacje

Aplikacja Babbel to doskonały sposób na nowoczesną, wygodną, dostosowaną do różnych potrzeb naukę. Lekcje zostały opracowane przez ekspertów oraz native speakerów. Daje nam to gwarancję przyswajania prawdziwego, żywego języka. Uczymy się takiego angielskiego czy niemieckiego, którym porozumiewają się rodzimi użytkownicy. Bez problemu możemy więc podróżować po całym świecie, starać się o awans w pracy, poznawać ludzi z różnych zakątków globu. Znajomość języków to dzisiaj podstawa w wielu dziedzinach życia. Nie pozwólmy sobie zostać w tyle. Zacznijmy naukę już dziś.

JAK DOBRZE, ŻE TO REKLAMA KSIĄŻEK

Książki dla dzieci obalające stereotypy

Niegrzeczne książeczki

80,91 PLN

Niegrzeczne książeczki to wyjątkowe książki o emocjach dla dzieci – dobrze zilustrowane i napisane. W prosty sposób pokazują sytuacje, w których granice dziecka bywają naruszane, a samo dziecko przeżywa związane z tym emocje.

Autor/ka: Marlena Jakubik

Tekst pochodzi od redakcji dziecisawazne.pl lub od partnera


Bestsellery księgarni NATULI

Tematy, którymi się zajmujemy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *